-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe [EICMA] MV Agusta zaprezentowała nowe modele na rok 2020 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

[EICMA] MV Agusta zaprezentowała nowe modele na rok 2020

Nowe modele, wyższa jakość, poprawiona technologia oraz zwiększona wydajność. MV Agusta ma się czym chwalić!

Jakość, technologia, wydajność. Ale także pełna dostępność części zamiennych i profesjonalna obsługa serwisowa, dalsza rozbudowa i udoskonalenie sieci dealerskiej. MV Agusta wkracza na ścieżkę szybkiego wzrostu z nowymi standardami i nowymi modelami, które zostały zaprezentowane na targach EICMA w Mediolanie.

 

Nowy, brutalny hyper-naked: Już w grudniu 2010 rusza produkcja Brutale 1000 RR, czterocylindrowej jednostki o mocy 208 KM z doskonałym zawieszeniem i najnowocześniejszymi rozwiązaniami aerodynamicznymi. MV Agusta Brutale 1000 RR to przykład doskonałości MV Agusta oraz pasji do produkcji motocykli. Ekstremalną odmianą Brutale 1000 RR jest wersja RUSH dysponująca mocą 212 KM i wyjątkowym design’em. O Brutale 1000 RR przeczytacie na motogen.pl.

 

 

Od linii produkcyjnej po salony dealerskie: Nowe Superveloce 800 Serie Oro oraz Superveloce 800 oprócz nietuzinkowego design’u oferują doskonały silnik i zawieszenie, które uzupełnione o doskonałą elektronikę pozycjonują Superveloce 800 wśród najbardziej fascynujących i dynamicznych motocykli sportowych.

 

 

Piękno, funkcjonalność i ekscytująca jazda: Modele Dragster 800 RR SCS oraz Brutale 800 SCS zostaną opcjonalnie wyposażone w rewolucyjny SCS 2.0 (Smart Clutch System) do uruchamiania i zatrzymywania motocykla bez sprzęgła. To w połączeniu z doskonałym trzycylindrowym silnikiem sprawia, że jazdy tymi dziełami sztuki może spróbować każdy, niezależnie od stażu i umiejętności.

 

 

Magia i technologia MV Agusta w konkurencyjnej cenie: Modele Brutale 800, Dragster 800 oraz Turismo Veloce 800 w serii ROSSO wyróżniają się jaskrawoczerwoną kolorystyką, doskonałym  i wszechstronnym wyposażeniem oraz bardzo atrakcyjną ceną. Oczywiście wszystkie modele wyposażone są w najwyższej klasy elektronikę, zawieszenie i mocne jednostki napędowe.

 

 

Gamę uzupełniają wersje Reparto Corse nawiązujące do barw zespołu MV Agusta w serii World Supersport.

 

Więcej informacji już wkrótce na stronie importera www.mvagustapoland.com oraz w salonach dealerskich.

 

 

Więcej o motocyklach MV Agusta
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści