Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Alpinestars SPX Air Carbon - profesjonalne rękawice na upalne dni Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Alpinestars SPX Air Carbon - profesjonalne rękawice na upalne dni

Alpinestars SPX Air Carbon to rękawice dedykowane do jazdy miejskiej w upalne dni. Ze względu na konstrukcję i stylistykę do gustu powinny najbardziej przypaść miłośnikom motocykli typu naked, streetfighter lub sport.

Wygląd/konstrukcja

Alpinestars SPX Air Carbon to rękawice wykonane z połączenia skóry, oraz tkanin syntetycznych wzmocnione w miejscach najbardziej narażonych na urazy wstawkami ze skóry i zamszu. Są dostępne w rozmiarach S-2XL. Duża ilość paneli perforowanych oraz Meshowych sugerują bardzo dobrą przepuszczalność powietrza, a co za tym idzie dobrą wentylację. Co łatwo przewidzieć sprawdzą się głównie w suche, upalne dni.

 

 

Perforowane panele i duża ilośc protektorów...

 

 

Pod względem konstrukcyjnym sa to rękawice średniej długości, z usztywnionym mankietem, zapinanym gumowym pasem z rzepem. Efektywna, dynamiczna stylizacja, doskonała jakość spasowania i szwów z pewnością spodobają się każdemu lubiącemu dynamiczną jazdę, motocykliście. Produkt dostępny w kilku wersjach kolorystycznych - od całego czarnego po coraz modniejszą kolorystykę "fluo". Miłośników marki ucieszy wielki nadruk z nazwą Alpinestars, oraz fakt, że w rękawicach bez problemu obsłużymy panel dotykowy smartfonów.

 

We wnętrze dłoni wszyto materiał zapewniający dobrą przyczepność, dzięki czemu osiągamy pewny chwyt kierownicy.

 

 

Wysoki poziom bezpieczeństwa i jakość wykonania - największe atuty SPXów...

 

Bezpieczeństwo

Prezentowane rękawice są bardzo zaawansowanym produktem zapewniającym duży poziom bezpieczeństwa. Elementem najbardziej rzucającym się w oczy jest carbonowy ochraniacz knykci. Podobny osłania dłoń u nasady. Dodatkowo producent przewidział piankowe ochraniacze wszystkich stawów palcy, wnętrza i nasady dłoni oraz zewnętrznej strony nadgarstka. W celu ochrony przed poważnymi urazami połączono palce mały i serdeczny.

 

Naszym zdaniem

Testowany produkt kosztuje 389 zł. To duża kwota zwłaszcza, za rękawice, które będziemy wykorzystywać wyłącznie w ciepłe dni. Ale za Alpinestars SPX Air Carbon przemawia mnóstwo zalet. Są wykonane z materiałów o wysokiej jakości, świetnie wyglądają, a przede wszystkim zapewniają bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Decyzja wydaje się prosta: jeśli tylko stać Was na wspomniany produkt - już nigdy nie będziecie chcieli podróżować w zwykłych rękawicach w upalne dni.

 

Importerem i dystrybutorem marki Alpinestars jest firma Inter Motors. Rękawice SPX Air Carbon znajdziecie tutaj.

 

 

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści