Kupka śniegu totalnie obezwładniła trzech amatorów offroadu. Wyglądają jak matoły…

Zima się zaczyna, również w kontekście sezonu narciarskiego. Stoki rozpoczęły już naśnieżanie. Na przykład Ośrodek Narciarski Niestachów w okolicach Kielc zauważył, że ich świeży przygotowywany stok został zaatakowany przez grupkę offroadowców. Na swojego fanpage Ośrodek wrzucił prześmiewcze nagranie z monitoringu opatrzone wyjątkowo trafnym opisem:

Wczoraj pojawiły się sprzyjające warunki do naśnieżania. Być może niebawem spotkamy się na stoku z fanami jazdy na nartach i snowboardzie ;D.

Po pracowitej dla nas nocy pojawili się pierwsi chętni do skorzystania z uroków naszego ośrodka. Była to wizyta niezapowiedziana, aczkolwiek pouczająca naukowo. W mokrym śniegu quad zapada się w około 20-25 cm, motocykl crossowy w około 30. Pozdrawiamy serdecznie narciarzy i snowboardzistów. J.

Cieszymy się, że pomimo zimowych warunków, ochota do jazdy w narodzie nie ginie… Ale dlaczego w ten sposób? Po co wjeżdżać na teren prywatny i niszczyć komuś pracę?

Fakt jest taki, że trzech amatorów offroadu stało się teraz pośmiewiskiem. Nie tylko dlatego, że wjechali pojazdami na stok, ale przede wszystkim dlatego, że kupka śniegu ich pokonała, totalnie obezwładniła.

Wyglądają jak matoły… I dobrze, może oni (i inni) wyciągną z tego nauczkę.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Więcej w Newsy, Z Kraju
Bimota Tesi H2
Jest zgoda Kawasaki na sportowy turystyk Bimoty

Kawasaki dało zielone światło na prace nad sportowym turystykiem Bimoty. Czego należy się spodziewać?

Zamknij