Przy zakupie jednej rzeczy z kolekcji Alpinestars otrzymacie natomiast rabat w wysokości 10%, ale uwaga trzeba się spieszyć, bo promocja potrwa tylko do 30 czerwca 2016.

Jak to działa? Akcja jest prosta i nie ma w niej żadnych kombinacji „typu rabat na tańszą rzecz”. Zakupy możecie łączyć dowolnie, bez względu na ich wartość, a przy zakupie dwóch elementów otrzymujecie rabat 15%. Kalkulacja jest prosta.

Przykładowy zestaw: Buty S-MX 6 (cena regularna 929 zł) + kołnierz NECK WARMER (cena regularna 62 zł) kosztowały dotychczas 991 zł. Teraz w promocji taki zestaw z rabatem 15% kosztuje 842 zł. W tej opcji oszczędzasz 149 zł.

Szukaj okazji, bo jest w czym wybierać. Inter Motors udostępnił do promocji 390 różnych produktów z kolekcji 2016. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i przecenami.

Najszybciej wszystkie oferty sprawdzisz na nowym www.intermotors.pl, gdzie również zrobisz zakupy. Jeżeli jednak wolisz zakupy w sklepach stacjonarnych, to zapraszamy cię do jednego z 28 oddziałów Inter Motors lub do jednego z 30 Certyfikowanych Dilerów Alpinestars.

Zapraszamy! Odwiedź nową stronę, www.intermotors.pl, infolinia: 801 88 20 88.

Trwa promocja na produkty Alpinestars