Praca w Dziale Motocykli Inter Cars w Marketingu i Rozwoju Produktu - Motogen.pl

Inter Cars S.A. to polska firma od lat będąca na pozycji lidera na rynku dystrybucji części do samochodów. Firma również dynamicznie rozwija się jako dystrybutor części i odzieży motocyklowej.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu do pracy w zespole Rynku Motocyklowego Części oraz Młodszego Specjalisty ds. Rozwoju Produktu. Jeżeli chciałbyś rozwijać swoje umiejętności na oferowanych stanowiskach, pasjonujesz się motocyklami, to ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: Warszawa, biuro Młociny.

Specjalista ds. Marketingu

Opis stanowiska:

  • Praca z zawartością graficzną treści marketingowych,
  • Planowanie, realizacja i koordynowanie kampanii reklamowych ze szczególnym uwzględnieniem różnych form reklamy on-line
  • Współpraca z agencjami marketingowymi, wydawnictwami oraz salonami sprzedaży,
  • Praca nad zawartością treści stron internetowych,
  • Koordynacja publikacji w kanałach Social Media: Facebook, Instagram

Wymagania:

  • Otwartość, łatwość nawiązywania relacji,
  • Znajomość internetowych narzędzi marketingowych,
  • Znajomość branży motocyklowej
  • Umiejętność tworzenia kampanii reklamowych,
  • Lekkie pióro, pozwalające na samodzielne przygotowanie treści marketingowych
  • Znajomość narzędzi analityczny, takich jak Google Analitics,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie, inicjatywa i transparentność pracy,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy,
  • Ciekawy i przyszłościowy projekt,
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów,
  • Dobrą atmosferę w zespole

Przejdź do ogłoszenia i aplikuj:  http://bityl.pl/ZsJbn

Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Produktu

Szukasz miejsca na rozpoczęcie swojej drogi zawodowej?
A może chciałbyś wykorzystać już wcześniej nabyte umiejętności do rozwoju swojej kariery?
Zaaplikuj do nas! Nie wahaj się!

Do działu Rynku Motocyklowych Części poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Co będzie należeć do Twoich obowiązków:

• Aktualizacja oferty w bazie produktów części i akcesoriów motocyklowych,
• Sprawdzanie katalogów motocyklowych,
• Monitorowanie jakości i poprawności danych

W zamian możemy Ci zaoferować:

• Praca od poniedziałku do piątku między 7.00 a 18.00 – wspólnie dopasujemy grafik,
• Pełne wsparcie we wdrożeniu do obowiązków,
• Dogodna forma współpracy – umowa zlecenie lub umowa o pracę – Ty wybierasz,
• Zdobycie ogromnej dawki wiedzy od entuzjastów motocykli

Od Kandydatów oczekujemy:

• Znajomości obsługi komputera,
• Podstawowej umiejętności Excela,
• Podstawowej znajomości języka angielskiego,
• Samodzielności i systematyczności,
• Mile widziana podstawowa wiedza motoryzacyjna

Przejdź do ogłoszenia i aplikuj: http://bityl.pl/By6le

Biuro Inter Cars młociny
Biura Inter Cars…
stołówka inter cars młociny

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany