Poznaj sportowy charakter rękawic ST-3 – nowości marki SHIMA! - Motogen.pl

Rękawice ST-3 zostały stworzone z myślą o motocyklistach, którzy cenią sobie sportowy styl i zacięcie połączone z nowoczesną technologią. Zadowolą wszystkich, dla których bezpieczeństwo to priorytet.

Jeśli zależy Ci na wysokiej ochronie Twoich dłoni, maksymalnym komforcie oraz idealnym dopasowaniu, długie rękawice sportowe ST-3 to strzał w 10! O Twoje bezpieczeństwo dbają tu piankowe absorbery impaktu, panel skórzany na nadgarstku, dodatkowa warstwa skóry na boku rękawicy oraz wykonany w autorskiej technologii typ ochraniaczy kostek i palców SAP™. Panele SuperFabric® współpracują ze sliderami od wewnętrznej strony dłoni, dzięki czemu rękawice umożliwiają ślizg dłoni w przypadku kontaktu z asfaltem.

Wiemy, że wygoda podczas motocyklowych podróży to podstawa! Dlatego rękawice wyposażone są w zapięcie V-Lock™, panele elastyczne ulokowane w newralgicznych miejscach, wstępnie zakrzywione palce, konstrukcję kciuka Grip+™ 3D oraz silikonowe wstawki zwiększające przyczepność.

Pamiętaj, że przewiewna perforowana skóra i perforacje między palcami to cechy, które szybko docenisz podczas jazdy w naprawdę ciepłe dni. A dzięki paskowi i wstawce materiałowej ułatwiającej zapięcie, zakładanie rękawicy jest proste i szybkie.

Rękawice ST-3 zostały zaprojektowane tak, abyś na motocyklu czuł się jeszcze bardziej komfortowo i bezpiecznie. A z jazdy czerpał maksymalną przyjemność.

Rękawice ST-3 (cena sugerowana: 399,99 zł) dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych u dealerów SHIMA na terenie całej Polski. Pełna mapa sieci dealerów na stronie shima.pl.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany