W sobotę, 28 marca, w najlepszym motocyklowym stylu otworzył swoje podwoje Motorista, nowy warszawski salon HONDY.

Otwarcie było huczne, a atrakcje okazały się być dobrze dobrane. Od samego początku rockowe tempo nadawał imprezie zespół Spoonful, na antresoli kusiły gości akcesoria oraz piwo, a na ogromny taras zapraszał grill. Pogoda była jak na zamówienie, więc główna atrakcja, czyli prawie godzinny pokaz stuntu w wykonaniu Wheeliholix (na Hondach CBR600) pozwolił Mokowi i Bekowi rozwinąć skrzydła i doszczętnie spalić opony. Konkurencją dla pokazu był, co prawda, bar, w którym barmani serwowali całą noc drinki z whisky Jack Daniel’s, ale dzięki dobremu przygotowaniu imprezy darmowych napitków i mięsiw nie zabrakło dla nikogo aż do rana.

Gościliśmy ponad 600 osób: klientów, przedstawicieli Honda, branży motocyklowej i konkurencji ;-). Wszyscy byli pod naprawdę dużym wrażeniem.
 
Nasz salon Motorista powstał z marzenia, miłości do motocykli oraz niezadowolenia z niskiego poziomu usług prezentowanego przez dużą część sklepów na rynku. Zaczęło się od rozmowy podczas powrotu z motocyklowej przejażdżki do domu, z kaskami w rękach… że doskonale byłoby stworzyć własny salon, zrealizować w nim naszą wizję miejsca przyjaznego motocykliście, klimatycznego… Po następnych 10 minutach, kiedy projekt przybrał już konkretny wymiar, padło pytanie: „a co stoi na przeszkodzie żeby to zrobić?” Realizacja tego marzenia zajęła nam prawie 4 lata. Od podstaw zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy salon z dużym, dobrze przygotowanym serwisem oraz niedługo startującym barem. Na razie wszystko rozwija się doskonale, ale to nie znaczy, że to już koniec. Teraz będziemy pracować, aby Motorista był salonem numer jeden w Warszawie, niekoniecznie pod kątem ilości sprzedaży, ale satysfakcji klienta! – mówi Helena Budnicka, Dyrektor Marketingu Motorista.

Czym Honda Motorista będzie różnił się od innych?
Przede wszystkim podejściem do Klienta. Naszym celem jest, aby nasz Klient czuł się u nas jak u siebie, aby nasza relacja nie kończyła się na udanej sprzedaży, ale żeby wracał do nas z przyjemnością, nawet nie po to żeby coś kupić, ale na pogawędkę, po poradę, żeby traktował nas jak przyjaciół, którzy pomogą doradza i wysłuchają jeśli tylko będzie taka potrzeba – uzupełnia Przemysław Budnicki, Dyrektor Zarządzający. – Mamy jeszcze mnóstwo pomysłów i mnóstwo chęci i zapału do ich realizowania.

Aktualnie Motorista to największy salon motocyklowy Hondy w Warszawie.
Motorista oferuje bogaty asortyment akcesoriów najlepszych firm z branży motocyklowej. Znajdziemy tam motocykle, skutery oraz quady Honda. Obsługa zadba także o Waszą odzież, kaski, buty, rękawiczki, kurtki i spodnie, ubierze również Wasze maszyny, a serwis profesjonalnie się nimi zaopiekuje. Sklep współpracuje z firmami, takimi jak: Modeka, Ixon, Held, Progrip, Falco, Sidi, Keiti, ATV Logic, Dunlop, Bridgestone, Michelin, Maxxis, Carbone Loraine, Ferrodo, EBC, Castrol, Motul, Agip, K&N HI-Flo, EBC, NGK, Denso, K&N, Goodridge, Ohlins, Leo Vince, Yoshimura, Akrapovic i innymi.

Motorista wciąż też pozostaje we wcześniejszym miejscu Wysokiego – w Warszawie, przy ul. Wysokiego 65, gdzie skupią się na Quadach Polaris oraz skuterach Kymco, Keeway i wszelkich akcesoriach do nich.

Kontakt do salonu Honda Motorista:

tel. (022) 392-71-11
strona internetowa: www.motorista.pl

e-mail: [email protected]