Axell Hodges i Rossi: dwóch dzików szaleje po Ranczu i Tavulii - Motogen.pl

Hodges wpadł do Rossiego i pierwszy raz jeździł na flat-tracku. Było widowiskowo!

Chyba dobrze wiecie, kim jest Valentino Rossi? Z pewnością tez obiło się Wam o uszy, że Vale pochodzi z miasta Tavulia, gdzie ma swoje motocyklowe Ranczo VR46 z torem flattrackowym i motocrossowym.

Ale czy wiecie, kim jest Axell Hodges? To zawodnik motocrossowo – FMXowy, który jest totalnym szaleńcem. Polecamy zerknąć na jego instagrama albo do poprzedniego newsa z filmem Slyground 3. Niepojęte, co gość potrafi wyczyniać z crossówką, zarówno na ziemi jak i w locie.

Tak się składa, że obaj zawodnicy należą do ekipy Monster Energy, a więc Axell odwiedził Ranczo Rossiego. Zrobił trochę zamieszania w Tavulii, a później wskoczył na tor MX. Najlepsza zabawa (i najbardziej widowiskowa!!) była jednak na torze flat-trackowym!

Rossi przyznaje, że o ile lubi motocross, to jeździ tylko poza sezonem, a wszyscy jego współpracownicy bardzo tego nie lubią ze względu na wysoką kontuzjogenność.

Dla Axella był to z kolei pierwszy raz na flat tracku i jak widać, był mocno podekscytowany i jednocześnie lekko przerażony prędkością w zakręcie bez bandy. Mentor-Rossi jednak go pochwalił: „Wystarczą 3 treningi i będzie mógł ścigać się z nami jak równy z równym.”


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany