Oryginalna reklama Suzuki RF600R z 1992 roku - poczuj to raz jeszcze - Motogen.pl

Suzuki RF pozostaje uwielbiane za wyjątkowy design nawiązujący do Testarossy… Zobaczcie reklamę RF600R z 1992 roku.

Zaprezentowany w 1992 roku model RF600R miał być rewolucją dla sportowo-chuligańskiego Suzuki. Producent podkreślał, że jest to zupełnie nowa generacja motocykla sportowego: idealny balans pomiędzy wysokimi osiągami, a komfortem i uniwersalnością.

RF600R wjechał do sprzedaży w 1993 r. i przyjął się umiarkowanie. Nie był klapą, ale hitem sprzedażowym też nie można było go nazwać. Motocykl chwalił się przyjemnym silnikiem i niezłymi hamulcami, chociaż narzekano na zbyt miękką ramę i pływające zawieszenie. Pozycja była gdzieś pomiędzy sportową i wygodną. Być może to przez swoją „nijakość” nie stał się hitem.

Kilka zdjęć RF600R:

Suzuki RF600R wywoływało emocje, stało się rozpoznawalne i pozostaje takie do dziś z jednego konkretnego powodu – dzięki wyjątkowej stylistyce. Nietypowe przetłoczenia i kształty, a szczególnie wloty powietrza oraz gładkie, czerwone malowanie nawiązywały do zaprezentowanego do uwielbianego już wtedy Ferrari Testarossa. Rok po premierze 600-tki zaprezentowano też większego RF900R. Linie serii RF do dziś pozostają uwielbiane. Wciąż się Wam podobają?

Zobaczcie oryginalny klip promocyjny Suzuki RF600R z 1992 roku:


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany