Nowe kolory CB1000R, CMX500 Rebel i Monkey na rok modelowy 2023 - Motogen.pl

Trzy z najbardziej charakterystycznych wizualnie modeli Hondy otrzymują aktualizacje swoich wersji modelowych na rok 2023. Nowa wersja CB1000R Black Edition dołącza do linii Neo Sports Café.

CMX500 Rebel, przez ostatnie dwa lata najpopularniejszy w Europie model w kategorii custom, otrzymuje całkowicie nową gamę stylowych kolorów, a edycja „S” dostępna jest w nowym dynamicznym malowaniu. Radosny Monkey otrzymuje aktualizacje kolorów, które nawiązują do klasycznych projektów z lat 60.

Model CB1000R Black Edition będzie dostępny także w kolorze Mat Jeans Blue Metallic

  • Nowy kolor Bordeaux Red Metallic dla seryjnego CB1000R
  • W ofercie modelu CMX500 Rebel pojawia się nowa edycja Titanium Metallic ‘S’ oraz trzy nowe kolory
  • Nowe kolory Monkey, jako hołd dla klasycznego pierwowzoru z lat 60.

Nowy CB1000R Black Edition w kolorze Mat Jeans Blue Metallic dołącza do istniejącej już wersji Black Edition, zajmującej miejsce na czele rodziny Neo Sports Cafe Hondy. Oba kolory posiadają nowy srebrny akcent na zbiorniku, współgrający ze starannie dobranymi detalami z mechanicznie obrabianego aluminium na ramionach obręczy kół, powierzchniach wahacza, osłonach silnika i zaciskach mocowania kierownicy. Elegancki i agresywny wygląd końcowy uzupełnia dopasowana kolorystycznie osłona siedzenia pasażera. Standardowy CB1000R na rok modelowy 2023 zyska nowy wygląd dzięki nowemu stylowemu malowaniu Bordeaux Red Metallic.

CMX500 Rebel, spełniający wymogi prawa jazdy A2, kompaktowy cruiser z rzędowym dwucylindrowym silnikiem o pojemności 500 cm3, od dwóch lat jest najlepiej sprzedającym się w Europie modelem w kategorii custom. Przystępny, łatwy do opanowania i przyjazny w codziennej eksploatacji Rebel posiada atrakcyjną standardową specyfikację, która obejmuje między innymi sprzęgło antyhoppingowe, oświetlenie LED i wskaźnik załączonego biegu.

Na rok modelowy 2023, CMX500 Rebel otrzymuje trzy zupełnie nowe, atrakcyjne opcje kolorystyczne: Mat Gunpowder Black Metallic, Pearl Smoky Gray oraz Candy Diesel Red. Wersja CMX500 Rebel 'S’, którą wyposażono seryjnie w szereg praktycznych i atrakcyjnych akcesoriów, w tym osłonę reflektora, całkowicie czarne osłony widelca oraz siedzenie ze szwami w kształcie diamentu, jest teraz dostępna w dodającym dynamiki, nowym kolorze Titanium Metallic.

Od czasu zeszłorocznego powrotu do oferty modelowej, Honda Monkey kontynuuje zdobywanie sympatii na drogach całej Europy. Na rok 2023 model ten będzie dostępny w nowym kolorze Pearl Shining Black oraz w zaktualizowanych kolorach Banana Yellow i Pearl Nebula Red. Wszystkie trzy wersje kolorystyczne mają dopasowaną kolorystycznie ramę, widelce, wahacz i tylne zawieszenie, a także tartanową osłonę siedzenia i stylowe osłony zbiornika, które nawiązują do klasycznego stylu Monkey z końca lat 60.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany