Już w listopadzie do sprzedaży trafi gra „Motorcycle Club”. Nie wiemy, ile ma ona wspólnego z ekskluzywnym tytułem na PlayStation 4 – „Driveclub”, ale zapowiada się całkiem nieźle pomimo, żę fani realistycznej fizyki jazdy zapewne ją skarcą.

Za „Motorcycle Club” odpowiedzialne jest studio BigBen Interactive. Wiadomo, że w grze znajdziemy 22 licencjonowane motocykle marek BMW Motorrad, Honda, Kawasaki, KTM, Suzuki i Yamaha. Twórcy przygotowali 20 tras ze zmiennymi fazami dnia i nocy. Jeżeli będziecie chcieli zmierzyć się ze znajomymi, to gra będzie oferowała tryb multiplayer dla maksymalnie czterech osób.

Nie wiadomo czy produkcja pojawi się oficjalnie w Polsce, ale będzie można zamówić ją chociażby z angielskich lub niemieckich sklepów internetowych. Gra ma być dostępna w listopadzie na PC, Xbox 360, PlayStation 3 i PlayStation 4.

Autor: Wojciech Grzesiak

Więcej w Ciekawostki
Czy jazda motocyklem między samochodami jest bezpieczna?

Od wielu lat w Stanach Zjednoczonych poruszana jest kwestia przeciskania się pomiędzy samochodami na motocyklu. W ubiegłym tygodniu Uniwersytet Kalifornijski...

Zamknij