Chris Birch z KTMem 890 Adventure R sprawią, że poczujesz "to coś"... - Motogen.pl

„Tym czymś” może być albo chęć natychmiastowego upalania motocykla w terenie, albo poczucie bycia niewystarczającym.

Chris Birch to offroadowa legenda, zawodnik enduro i hard enduro oraz jednocześnie ambasador marki KTM. Z kolei model 890 Adventure R na pewno znacie – niby motocykl turystyczny, ale o zaskakująco wysokim potencjale terenowym.

Chris nagrał klip na terenie przepięknej pustyni w Utah, ze ścieżkami czekającymi na każdego fana offroadu. Chris oczywiście ciśnie do granic możliwości na motocyklu „turystyczno-offroadowym”, a tuż za nim (tak dla porównania) jedzie kolega na lekkim enduro 450 XC-F. Wiecie po co powstają takie filmy… Trochę aby spowodować opad szczęki; trochę aby tworzyć całościowy obraz marki KTM; trochę aby udowodnić co potrafi taki motocykl; trochę aby sprzedać klientowi marzenie, że on też tak może.

Ale jest też efekt uboczny (oczywiście z przymrużeniem oka) oglądania filmów z kimś jeżdżącym na tak skrajnie wysokim poziomie. Ktoś w komentarzach napisał: „Birch powinien być zbanowany na YouTubie – sprawia, że czuję się tak bardzo niewystarczający.” Chris odpisał na to: „Och daj spokój kolego, miałeś czuć się zmotywowany, zainspirowany, coś takiego ;). Najwyraźniej przekroczyliśmy ten punkt, ha ha.”

No ale żarty na bok. Oglądajcie, co potrafi Birch na 890 Adventure R na pustyni w Utah:


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany