Suzuki Moto Szkoła: motocyklowe szkolenia na torze na pełnych obrotach! - Motogen.pl

Szkolenia Suzuki Moto Szkoła już trwają. Zapisz się na szkolenia z techniki jazdy dla posiadaczy motocykli Suzuki.

Gdyby spojrzeć na „Moto Szkołę” okiem statystyka to… szkoleniowy projekt SMP właśnie osiągnął pełnoletność. Motocykliści z logo Suzuki na swoich maszynach zaczęli już osiemnasty sezon ćwiczeń pod okiem instruktorów z JC Group.

Szkolenia z jazdy torowej i nie tylko – Suzuki Moto Szkoła

Przypominamy, że udział w pojedynczych zajęciach kosztuje 390 zł. W tej cenie każda chętna/chętny (pokreślamy – szkolenia są dla posiadaczy jednośladów marki Suzuki!) dostaje to, co najlepsze – doświadczonych instruktorów Janusza Czai oraz sprawdzony program ćwiczeń. Na zajęciach można się nauczyć własnego motocykla, ale nawet ci bardziej doświadczeni na tych szkoleniach mogą poprawić swój styl jazdy.

W programie zajęć jest nie tylko jazda sportowa, hamowanie w zakrętach, poprawne omijanie przeszkód, ale także nauka elementarnych zachowań za motocyklową kierownicą. Wszystkie szkolenia Suzuki odbywają się w warunkach bezpiecznych (zamknięty tor) i są dopasowane do rzeczywistych umiejętności uczestników. Dotyczy to także właścicieli maszyn 125 cm3. Warunek? Musicie wyposażyć się w odpowiedni ekwipunek bezpieczeństwa (dokładna rozpiska na stronie https://suzuki.pl/moto/suzuki-moto-szkola).

Zdjęcia: Suzuki Moto Szkoła

Kiedy i gdzie: Suzuki Moto Szkoła

Szkolenia Suzuki Moto Szkoły minęły już swój półmetek, w kalendarzu pozostały zaledwie dwa wydarzenia. Lista chętnych przybywała naprawdę szybko – jeżeli Ty też jesteś zainteresowany, skontaktuj się z organizatorem, pytaj o wolne miejsca, może pula się zwolniła, może zapiszesz się na listę rezerwową.

Przypominamy, że prócz zajęć na torze Słomczyn czy w Łodzi, „Moto Szkoła” zawitała do Starego Kisielina, Bydgoszczy i na znajdujący się pod Gdańskiem „Autodrom Pomorze”. Latem Suzuki Moto Szkoła odwiedza też Steel Ring w czeskim Trincu, po raz drugi Słomczyn, a finał nastąpi na torze Jastrząb, niedaleko Radomia.

Kontakt i zapisy przez stronę Suzuki Moto Szkoła lub bezpośrednio Janusz Czaja (607 279 058, e-mail: motoszkola(małpka)suzuki.com.pl).

Suzuki Moto Szkoła 2024
1.18.05Tor Słomczyn
2.19.05Tor Łódź
3.30.05Stary Kisielin
4.1.06Tor Bydgoszcz
5.8.06Autodrom Pomorze
6.30.06Tor Łódź
7.6.07Steel Ring
8.28.07Tor Słomczyn
9.22.09Tor Jastrząb

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany