Jeździliśmy: Nightster 975 Special, Breakout, Pan America 1250 Special! Podsumowanie Tygodnia Harley-Davidson #OperacjaLato 2023 - Motogen.pl

Podczas Tygodnia Harley-Davidson testowaliśmy dwa modele z chłodzonymi cieczą silnikami Revolution Max, a także oszałamiającego Breakouta z piecem Milwaukee Eight 117. Połączenie piorunujące, ale to i tak nic w porównaniu do tego, co działo się na spocie pod Narodowym!

Operacja Lato to mocna dawka testów motocykli, filmów, zdjęć i spotkań z Wami. Cały projekt podzielony jest na sześć tygodni, każdy poświęcony innej marce. Na naszych kanałach social media (Fanpage na FB i profil na Instagramie i konto na YouTube oraz na TikToku), informujemy Was o postępach w testach, ciekawostkach i wydarzeniach – na przykład spotkaniach, wyjazdach, a także KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Można wygrać kask Schuberth S3, klocki hamulcowe TRW, akumulatory Exide, plecaki Motul z chemią motocyklową i koszulki Motogen.

Kończący się tydzień stał pod znakiem Harleya-Davidsona. W nasze redakcyjne łapska trafiły trzy modele – Nightster 975 Special, Pan America 1250 Special i Breakout. Dwa pierwsze napędzane nowymi, chłodzonymi cieczą silnikami Revolution Max, a Breakout… Cóż tutaj asfalt zrywał i niszczył gumę przepotężny Milwaukee Eight 117. To już ostatni tydzień Operacji Lato, wkrótce podsumowanie, a my dziękujemy, że byliście z nami przez ten tydzień!


Harley-Davidson Pan America 1250 w turystyce / w terenie / w mieście. Trzy żywioły, trzy opinie!

Harley-Davidson Pan America 1250 Special to motocykl zupełnie odbiegający od pewnych schematów, do których przyzwyczaił nas amerykański producent. W tym przypadku mamy do czynienia ze sprzętem, który ma służyć przede wszystkim do podróżowania, zarówno po drogach utwardzonych, jak i bezdrożach! Model Pan America 1250 jest napędzany przez zupełnie nowy silnik Revolution Max 1250, czyli chłodzony V-Twin.

Uwaga: film dostępny od niedzieli od godziny 19.00

Harley-Davidson Nightster Special 2023 – nie dla harleyowców?!

Harley-Davidson Nightster 975 Special jest generalnie bardzo dobrym motocyklem! Ma wyposażenie z wysokiej półki, świetnie się prowadzi, a silnik generuje 89 KM i 95 Nm. Jeżeli jesteś Harleyowcem i fanem marki, ten model może ci się nie spodobać. Dlaczego? Opowiadamy w filmie!

Harley-Davidson Breakout 2023 – ostentacyjny i spektakularny!

Breakout być może jest najbardziej widowiskowym criuserem w ofercie Harley-Davidson. Rzuca się w oczy, jest fenomenalny, spektakularny, ostentacyjny, fantastyczny, zachwycający, a wręcz oburzający. Posłuchaj kilka słów od Jędrzejaka, jak Breakout jeździ, ale przede wszystkim, jakie robi wrażenie!

Harley-Davidson Pan America 1250 Special 2023. Szybka opinia

Harley-Davidson Pan America 1250 Special to najlepiej wyposażona wersja linii adventure touring w ofercie producenta. Pierwsze wrażenie może mylić, bo sprzęt jest naprawdę dobrze dopracowany, a choć nie jest pozbawiony wad, to wrażenia z jazdy są jak najbardziej pozytywne. Posłuchajcie szybkiej opinii Raffa!

Konkurs #OperacjaLato @motogen.pl

Podczas Operacji Lato 2023 przygotowaliśmy nie tylko sześć tygodni marek wraz z intensywnymi filmami, testami i spotkaniami, ale także wypasiony konkurs! Do zgarnięcia są: kask Schuberth S3 ; 5x plecak Motul z chemią ; 5x akumulator Exide; 5x zestaw klocków hamulcowych TRW ; 10x koszulka Motogen.

W skrócie! Musicie przygotować zdjęcie, krótki film, lub jakiś inny ciekawy materiał o tematyce motocyklowo-wakacyjnej. Należy go wrzucić publicznie na swój profil (FB, IG, YouTube, TikTok) i dodać do niego #OperacjaLato oraz @motogen. Na koniec my wybieramy najciekawsze i najbardziej angażujące prace. Liczy się kreatywność i dobry humor. Szczegóły w regulaminie.

Konkurs w pigułce:
– wrzucacie zdjęcia/filmy/itp. od 10 lipca do 20 sierpnia;
– na swojego Facebooka, Instagrama, YouTuba, albo TikToka, dowolnie!;
– publikacja wyników do 31 września – ale na pewno uda nam się szybciej;
– należy opublikować motocyklowo-wakacyjne zdjęcie lub film;
– musi być publiczne z hashtagiem #OperacjaLato ;
– musi zawierać znacznik prowadzący do @motogen na danym portalu społecznościowym;
– na koniec Redakcja Motogen.pl wybierze najciekawsze;
– wygrywasz tylko raz, ale publikujesz ile chcesz;
– lista świetnych nagród poniżej!

Zachęcamy do śledzenia nas na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie oraz profil na YouTube oraz profil na TikToku), a tam komunikujemy o kolejnych atrakcjach.

Dziękujemy partnerom z wsparcie Operacji Lato 2023 oraz za przekazanie nagród do konkursu:

  • SCHUBERTH,
  • TRW,
  • 4RIDE,
  • EXIDE,
  • MOTUL,
  • BNP PARIBAS.

Motocykle do Operacji Lato użyczają importerzy:

– BMW Motorrad,
– Moto Guzzi,
– Triumph,
– Suzuki,
– Yamaha,
– Harley-Davidson.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany