Wygraj kask lub cenne nagrody: KONKURS Operacja Lato z Motogen.pl! - Motogen.pl

Nie byłoby #OperacjiLato bez konkursu ze świetnymi nagrodami! Opublikuj zdjęcie i wygraj kask Schuberth S3, plecaki z chemią Motul, klocki TRW, akumulatory Exide i koszulki Motogen.pl!

Operacja Lato w Motogen.pl startuje 10 lipca, a wraz z nią ruszył konkurs motocyklowy! Sprawdźcie jak wziąć udział i co można wygrać!

Operacja Lato 2023 w Motogen.pl to intensywne sześć tygodni, w których będziemy testowali wiele motocykli oraz będziemy spotykali się z Wami. Będziecie mieli więc nie tylko wiele ciekawych filmów do oglądania i materiałów do czytania, ale to także okazja i inspiracja do stworzenia własnego zdjęcia lub filmu konkursowego!

Konkurs #OperacjaLato 2023 – jak wygrać, co zrobić?

Konkurs w pigułce:
– wrzucacie zdjęcia/filmy/itp. od 10 lipca do 20 sierpnia;
– na swojego Facebooka, Instagrama, YouTuba, albo TikToka, dowolnie!;
– publikacja wyników do 31 września – ale na pewno uda nam się szybciej;
– należy opublikować motocyklowo-wakacyjne zdjęcie lub film;
– musi być publiczne z hashtagiem #OperacjaLato ;
– musi zawierać znacznik prowadzący do @motogen na danym portalu społecznościowym;
– na koniec Redakcja Motogen.pl wybierze najciekawsze;
– wygrywasz tylko raz, ale publikujesz ile chcesz;
– lista świetnych nagród poniżej!

W skrócie! Musicie przygotować zdjęcie, krótki film, lub jakiś inny ciekawy materiał o tematyce motocyklowo-wakacyjnej. Należy go wrzucić publicznie na swój profil Facebook / Instagram / YouTube / TikTok, możecie wrzucać na każdy profil, ile tylko chcecie. Do wrzutki należy dodać #OperacjaLato oraz @motogen (hashtag i znacznik musza być aktywne). Na koniec my wybieramy najciekawsze i najbardziej angażujące prace. Liczy się kreatywność i dobry humor. Nie bez znaczenia pozostaje wysoka jakość zdjęcia, bo w jury zasiada też nasz fotograf Tomazi, ale spokojnie – zdjęcia i filmy ze zwykłego smartfona są spoko! Szczegóły i detale w kolejnych akapitach oraz do przeczytania w regulaminie.

P.S.: W konkursie NIE biorą udziału zdjęcia, które opublikowane zostały wcześniej niż data konkursu, a do których jedynie po fakcie dopisano hashtag i znacznik.

Nagrody do wygrania w konkursie Operacja Lato 2023 z Motogen.pl

Nagroda główna:

 – Kask SCHUBERTH S3 Glossy White, nowy kask sportowo-turystyczny (rozmiar dopasowany do preferencji zwycięzcy).

Pozostałe ekstra nagrody:

– Pięć plecaków MOTUL (z serii Dakar) oraz zestaw chemii motocyklowej Motul.

Pięć kompletów klocków hamulcowych TRW (dopasowane do preferencji i motocykla zwycięzcy).

– Pięć akumulatorów EXIDE (dopasowane do preferencji i motocykla zwycięzcy, ale z wyłączeniem modeli litowo-jonowych oraz modeli z zewnętrznym zbiornikiem elektrolitu).

– Dziesięć koszulek Motogen.pl.

Oznacza to, że aż 26 osób zgarnie nagrody, a wszystkie z nich są wyjątkowo pożyteczne! Bogactwo nagród zawdzięczamy zaangażowaniu naszych partnerów.

Jest jeszcze jedna niespodzianka – w ramach czwartkowych spotkań ekipy Motogen z Wami, także będzie można coś zgarnąć. Na przykład voucher do barbera od Moto Guzzi… Śledźcie nas na stories, aby dowiedzieć się wszystkiego!

Dziękujemy partnerom z wsparcie Operacji Lato 2023 oraz za przekazanie nagród do konkursu.

  • SCHUBERTH,
  • TRW,
  • EXIDE,
  • MOTUL.

Motocykle do Operacji Lato użyczają importerzy:
– BMW Motorrad,
– Moto Guzzi,
– Triumph,
– Yamaha,
– Suzuki,
– Harley-Davidson

Szczegóły konkursu Operacja Lato 2023 na Motogen.pl

Poniżej przeczytacie o konkursie raz jeszcze, ale tym razem w szczegółach. Tekstu jest sporo, ale zasady konkursu są wyjątkowo proste.

Konkurs startuje wraz z Operacją Lato 2023, czyli dnia 10 lipca 2023 roku. Aby wziąć udział, należy na swoim profilu w portalach Facebook i/lub Instagram i/lub YouTube i/lub TikTok udostępnić zdjęcie (lub krótki film, lub długi film, lub wierszyk, lub cokolwiek wymyślicie) opatrzone hashtagiem #OperacjaLato oraz koniecznie oznaczeniem profilu @motogen na odpowiednim portalu społecznościowym. Treść zdjęcia / filmu / wrzutki jest z grubsza dowolna, ale powinna być związana z tematem motocykli, wakacji, lata i dobrej zabawy. Pamiętajcie że w konkursie nie wezmą udziału zdjęcia opublikowane wcześniej niż data konkursu, do których po fakcie dopisaliście hashtag i znacznik.

Post musi być oczywiście publiczny, abyśmy mogli go zobaczyć i ewentualnie udostępnić. Publikacje na stories (24-godzinne relacje) nie biorą udziału w zabawie, bo przecież znikają. Zdjęcie / film musi mieć motyw motocyklowo-wakacyjny, a wulgarne publikacje zostaną odrzucone. Każda osoba i każde zdjęcie na portalu społecznościowym może wygrać tylko raz, ale jednocześnie każdy może publikować na FB i Insta dowolną liczbę zdjęć (zawsze to większa szansa na wygraną, prawda?). Liczba zgromadzonych lajków, serduszek lub udostępnień nie ma znaczenia w konkursie (chociaż będzie dla nas podpowiedzią co się podoba także Wam). Nie potrzebujecie profesjonalnego sprzętu, fotografie i filmy wykonane smartfonem w zupełności wystarczą – ale w jury zasiada też fotograf Tomazi, a on docenia prace, których autorzy postarali się technicznie.

Ostatnim dniem na publikowanie zdjęć lub krótkich filmów z #OperacjaLato i @motogen jest 20 sierpnia 2023 roku. W kolejnych dniach my (czyli Redakcja Motogen.pl) przeglądamy publikacje pod hashtagiem #OperacjaLato na portalach Facebook, Instagram, YouTube i TikTok, które posiadają też znacznik prowadzący do @motogen, wybierając najlepsze i najciekawsze wrzutki. Wyniki ogłosimy najpóźniej do dnia 31 września 2023 r., ale powinno udać się wcześniej. Wyniki opublikujemy na w artkule na Motogen.pl ze zwycięzcami i ich pracami, wtedy też zaczniemy się z Wami kontaktować przez wiadomości prywatne.

Nagrodę główną, czyli jednocześnie najcenniejszą nagrodę, czyli kask Schuberth S3 Glossy White przydzielimy za zdjęcie (lub film/materiał), które przypadnie najbardziej do gustu redakcji Motogen.pl. Pozostałe nagrody przydzielane będą w kolejności przypadkowej.

Zwycięzca nie ma możliwości wyboru innej nagrody (no chyba, że dogadacie się między sobą, prywatnie). Ze zwycięzcami kontaktowali się będziemy za pomocą wiadomości na portalu społecznościowym. Jeżeli w ciągu tygodnia od pierwszego kontaktu nie otrzymamy żadnej odpowiedzi, zwycięzca jest wykreślany z listy, a nagroda jest przydzielana kolejnej osobie z listy rezerwowej.

Biorąc udział w konkursie Operacja Lato 2023 zgadzasz się, abyśmy użyli Twojego zdjęcia, filmu, itp. w dalszych publikacjach na Motogen.pl. Pełny regulamin znajdziesz tutaj (plik PDF).

ZOBACZ TEŻ: Więcej szczegółów o Operacji Lato 2023 z Motogen.pl!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany