Gran Turismo Polonia - luksus i moc opanują Poznań - Motogen.pl

Gran Turismo Polonia to impreza, której chyba nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać i wpisała się ona na stałe do letniego kalendarza wszystkich maniaków motoryzacji. Pierwsza edycja odbyła się w 2005 roku i wtedy przyjechało ze Szwecji prawie 40 luksusowych, sportowych samochodów. W tym roku będzie ich ponad 150 i wszystkie są warte łącznie 60 milionów euro.

Gdzie w tym wszystkim motocykle? Gran Turismo Expo to wyjątkowe i pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Na torze stanie hala o powierzchni 3000 metrów kwadratowych, a w niej spotkają się samochody, motocykle, helikoptery, łodzie, biżuteria, luksusowe meble i najwyższej klasy domowe systemy audio. Jednymi słowy będzie wszystko, czego poszukują ludzie z odpowiednimi zasobami gotówki.

Wśród marek motocyklowych swoje produkty zaprezentują Ducati, Vespa, BMW Motorrad oraz Harley-Davidson. Głównymi atrakcjami będą między innymi samochody Ferrari, Lamborghini, Mercedes AMG, Bugatti, Jaguar, Maserati, Aston Martin i BMW M.

Ceny biletów na Gran Turismo Expo zaczynają się od 100 złotych, a ich liczba jest limitowana. Dodatkowo w sobotę odbędzie się na torze dzień otwarty dla publiczności, gdzie będzie można zobaczyć wszystkie egzotyki w akcji. Wstęp na tor w sobotę jest darmowy.

Więcej informacji na temat biletów na Gran Turismo Expo oraz harmonogramy imprez znajdziecie na stronach www.granturismoexpo.com oraz www.granturismoevents.com/gran-turismo-polonia-2015.

Autor: Wojciech Grzesiak