Przedłużona gwarancja dla motocykli Ducati. Sprawdź nową usługę! - Motogen.pl

Ochrony udziela WAGAS S.A., coverholder Lloyd’s. To firma z 15-letnim doświadczeniem na polskim rynku ubezpieczeniowym, dostarczająca m.in. ubezpieczenia GAP oraz ubezpieczenia kosztów napraw pojazdów mechanicznych i sprzętu RTV/AGD. Jasne warunki usługi i atrakcyjna cena, to dodatkowa korzyść dla wszystkich nowych właścicieli Ducati.

Kto może skorzystać z tej usługi? 

Każdy klient, który kupi nowy motocykl Ducati w jednym z autoryzowanych salonów lub właściciel motocykla zakupionego w polskiej sieci dealerskiej, którego pierwsza rejestracja została dokonana nie później niż przed dwoma laty. Suma ubezpieczenia, czyli górna granica odpowiedzialności Ubezpieczyciela, jest równowartością ceny zakupu nowego motocykla. Ubezpieczenie kosztów napraw zapewnia ochronę właścicielowi pojazdu w sytuacji wystąpienia awarii w ciągu kolejnych 2 lat po wygaśnięciu fabrycznej gwarancji producenta. W ramach ubezpieczenia pokrywane będą koszty robocizny oraz części w kwocie równej wartości zakupowej motocykla.

Obowiązki właściciela

Właściciel pojazdu, który zawarł ubezpieczenie kosztów napraw, zobowiązany jest terminowo dokonywać przeglądów serwisowych zaleconych przez producenta, niezwłocznie zgłaszać w ASO wszystkie oznaki nieprawidłowego funkcjonowania pojazdu oraz postępować zgodnie z zaleceniami opisanymi w książeczce instrukcji obsługi i/lub gwarancyjnej.

Ile to kosztuje?  

„Przedłużenie gwarancji” o kolejne lata dla motocykla Ducati  zakupionego w autoryzowanej sieci sprzedaży kosztuje
• od 796 PLN – dla ubezpieczenia zawartego na 12 miesięcy
• do 1311 PLN – dla ubezpieczenia zawartego na 24 miesiące

Cena uzależniona jest od momentu przystąpienia do ubezpieczenia, tj. od wieku motocykla względem pierwszej rejestracji (od 0 do 24 miesięcy). Zapytaj o szczegóły w najbliższym salonie dealerskim. Lista salonów tutaj.

Więcej o motocyklach Ducati