Czy można przewieźć 65-calowy telewizor na motocyklu? Jest nagranie! - Motogen.pl

Jak przewieźć wielki telewizor motocyklem? Wystarczy kilka desek, pasów, wkrętarka, no i spora wyobraźnia inżynierska!

Parafrazując mema, który powstał na kanwie wypowiedzi polityka Krzysztofa Bosaka:
– Czy można przewieźć 65-calowy telewizor na motocyklu?
– Można. Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył.

https://www.tiktok.com/@jordanflomofficial/video/7214491714558561582

film bezpośrednio na tiktoku;
– ten sam film do obejrzenia także na reddicie

Sprawdźcie tę sytuację gdzieś z Tennessee w USA. Przypadkowy facet stojący na parkingu zauważył, że motocyklista chce zapakować 65-calowy telewizor na swój motocykl. Nawet jeżeli spotkanie dwóch mężczyzn było ustawione – nie ma to znaczenia… Bo telewizor i tak wylądował na motocyklu!!

Motocyklista naprawdę dobrze się przygotował (może jest przy okazji inżynierem?). W plecaku przywiózł kilka desek, wkręty, wkrętarkę akumulatorową i kilka pasów transportowych.

Z desek zmontowany został stelaż przypominający paletę – na jednej z desek motocyklista siedział, co działało jak przeciwwaga. Wszystko oparte zostało na kufrach i zostało zabezpieczone pasami transportowymi.

Prawdę mówiąc widzimy kilka słabych punktów. Kufry mogą się porysować lub połamać. Taśmy transportowe mogą się z kufrów zsunąć. Cała konstrukcja generalnie nie jest zbyt stabilna…

Ale co z tego! Motocyklista nieszczególnie przejmował się wadami – telewizor z sukcesem zamontował i odjechał do domu! (Ciekawe, czy TV nie spadł po drodze…)


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany