Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Szkolenia Ducati Riding Experience 2016 ruszają! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Szkolenia Ducati Riding Experience 2016 ruszają!

Ducati rozpoczyna zapisy na motocyklowe kursy doskonalenia techniki jazdy, które odbywać się będą na najsłynniejszych włoskich torach wyścigowych.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy doświadczonym kierowcą, na DRE (Ducati Riding Experience) znajdziesz odpowiedni dla siebie kurs. Możesz zacząć od szkolenia Intro i dotrzeć aż do poziomu mistrzowskiego „Champs Academy”, gdzie doskonalić będziesz swoje umiejętności razem z mistrzami świata.
Bez względu na poziom umiejętności, spędzisz tam czas na doskonałej zabawie!

Dla uczestników szkolenia DRE udostępniona zostanie szeroka gama modeli Ducati, w tym nowości na sezon 2016. Najnowszy superbike Ducati 959 Panigale będzie czekał na uczestników kursów Track Warm Up i Track Evo, a dla chętnych na „Champs Academy”, gdzie swoim doświadczeniem będzie dzielił się Mistrz Świata SBK Carlos Checa, przygotowane będą niesamowite Panigale R. Na pozostałych kursach dostępne będą m.in. nowe Monstery i Hypermotardy.

Kalendarz 2016 zawierający trzy etapy szkolenia na dwóch wyjątkowych torów wyścigowych i w sześciu zróżnicowanych poziomach złożonych z części teoretycznej i praktycznej, dostępny jest na dedykowanej stronie dre.ducati.it/en/courses/, gdzie dostępne są wszystkie aktualne informacje.

W związku z dużym zainteresowaniem i ograniczoną liczbą miejsc, zachęcamy do szybkiej rezerwacji. Serdecznie zapraszamy!

Więcej o motocyklach Ducati

Powiązane materiały

oceń ten materiał:
Ducati Riding Experience 2016 Ducati Riding Experience 2016
Ducati Riding Experience 2016 Ducati Riding Experience 2016
Ducati Riding Experience 2016 Ducati Riding Experience 2016
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści