Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Suzuki Extrigger – elektryczny funbike w przyszłym roku Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Suzuki Extrigger – elektryczny funbike w przyszłym roku

Suzuki przedstawiło swój mały funbike Extrigger na Tokio Motor Show już w 2013 r. jako pojazd koncepcyjny. Trzeba było trzech lat na decyzję o produkcji. W przyszłym roku mamy zobaczyć go już w salonach.

Suzuki już opatentowało Extriggera w Europie, USA i Chinach i na tej podstawie można sądzić, że wkrótce rozpocznie jego produkcję - donosi amerykański portal Cycleworld.com.

 

Od początku miał to być motocykl elektryczny, wstępnie planowano użyć silnik ze skutera Suzuki eLets. Być może wersja produkcyjna będzie miała nieco większy zasięg niż ok. 32 km i jeździła choć trochę szybciej niż tyle samo km/h.


Jeżeli informacje się potwierdzą, prawdopodobnie zobaczymy ten motocykl już jesienią na jednej z dwóch wielkich europejskich imprez targowych – w Mediolanie lub w Kolonii.

 

Ponieważ to elektryk, więc będzie zapewne droższy niż podobna (lecz spalinowa) Honda MSX, zapewne jednak tańszy niż terenowe KTM Freeride E, których ceny kształtują sie w okolicach 50 tys. zł.

 

Suzuki Extrigger

Więcej o motocyklach Suzuki
oceń ten materiał:
Suzuki Extrigger Suzuki Extrigger
Suzuki Extrigger Suzuki Extrigger
Suzuki Extrigger Suzuki Extrigger
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści