-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Akcesoria motocyklowe Pirelli SCORPION Trail II zdobywa wyróżnienie austriackiego Motorrad Magazin Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Akcesoria

Pirelli SCORPION Trail II zdobywa wyróżnienie austriackiego Motorrad Magazin

SCORPION ™ Trail II zdobywa dziesiąte istotne wyróżnienie w teście porównawczym, potwierdzając swoją pozycję jako opony numer jeden w segmencie street enduro, dzięki niezrównanemu prowadzeniu, wysokim przebiegom i bezpieczeństwu nawet w trudnych, mokrych warunkach.

Mediolan (Włochy), 2 lipca 2019 r. – Sukces Pirelli w testach porównawczych opon przeprowadzonych w tym roku przez najbardziej prestiżowe światowe magazyny motocyklowe trwa.

 

Po zwycięstwie ANGEL™ GT II w teście porównawczym opon typu Sport Touring przeprowadzonym przez włoski magazyn Motociclismo oraz teście SCORPION™ Rally, w zorganizowanym przez niemiecki magazyn Motorrad porównaniu enduro on/off, kolejny produkt marki z Mediolanu zyskuje ważne wyróżnienie.

 

SCORPION™ Trail II potwierdza swoją pozycję na szczycie segmentu street enduro, osiągając kolejny sukces w austriackim magazynie Motorrad Magazin, który przeprowadził test porównawczy najlepszych opon enduro dostępnych na rynku.

 

W ten sposób od momentu wprowadzenia w 2015 r. SCORPION™ Trail II odniosła już dziesiąty sukces w testach porównawczych. Pierwsze zwycięstwo w zestawieniach magazynu Motorrad miało miejsce w roku jej premiery, a następnie zostało potwierdzone w 2016 r. przez ten sam niemiecki magazyn, ale również przez magazyny InSella, Moto 80, Moto Magazine, Motociclismo España, Motoplus i Red-live.it, a w 2017 r. przez Motorrad & Reisen. Wszystkie te wyróżnienia sprawiają, że Pirelli SCORPION™ Trail II jest jedną z najbardziej utytułowanych opon na rynku motocyklowym.

 

Osiągnięte wyróżnienia dodatkowo wzmacniają pozycję tego produktu w segmencie, podkreślając również, że od czterech lat od wprowadzenia na rynek, żaden inny producent opon nie był w stanie równać do osiągów oferowanych przez rozwiązania technologiczne przyjęte przez Pirelli.

 

Test porównawczy opon ulicznych enduro został opublikowany w wydaniu Motorrad Magazin 5/2019 i jest obecnie dostępny w punktach dystrybucji prasy. Redakcja austriackiego magazynu porównała opony pięciu różnych producentów w rozmiarach 120/70 ZR19 na przód i 170/60 ZR17 na tył, zamontowanych na maszynach KTM 1290 Super Adventure S.

 

Pirelli SCORPION ™ Trail II porównano z Continental Trail Attack 2, Dunlop Trailsmart Max, Bridgestone A41 i Avon Trailrider, a suma jej punktów uzyskanych w analizowanych kryteriach indywidualnych, osiągnęła najwyższy wynik. Opona Pirelli wyróżniała się w takich dziedzinach, jak prowadzenie, zużycie wraz z rosnącym przebiegiem i hamowanie w mokrych warunkach, osiągając doskonałe wyniki również pod względem przyczepności w hamowaniu na sucho i działania w warunkach terenowych.

 

Oprócz tego, że Pirelli SCORPION™ Trail II została zwycięzcą testu, magazyn polecił ją także jako oponę do zakupu dla osób użytkujących ogumienie z założeniem ponadprzeciętnego przebiegu eksploatacyjnego.

 

SCORPION™ Trail II została zaprojektowana z myślą o połączeniu dwóch światów: jazdy terenowej i długodystansowych podróży. Odpowiadając na potrzeby najbardziej wymagających motocyklistów, spełnia kluczowe kryteria związane z wysokimi przebiegami, spójnością osiągów w całym okresie eksploatacji i precyzyjnego prowadzenia na mokrej nawierzchni.

 

To wyjątkowa opona Pirelli, która jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Wyróżnia się agresywnym wzorem bieżnika, który został wsparty innowacyjnymi technologiami marki zapewniającymi wzorową stabilność zarówno przy dużych prędkościach na asfalcie, jak i dobrą przyczepność na szutrze. Prowadzenie, komfort i przyczepność dostępne są w każdych warunkach drogowych. Te cechy sprawiają, że opona odnosi sukcesy w wielu testach porównawczych, przeprowadzanych przez najważniejsze magazyny motocyklowe w ostatnich latach.

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści