Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Pass2Ride – salon inny niż wszystkie Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Pass2Ride – salon inny niż wszystkie

Na motocyklowej mapie Polski pojawił się nowy punkt, który zainteresuje wszystkich motocyklistów, a przede wszystkim tych bardziej zorientowanych na turystykę motocyklową.

23 marca mieliśmy okazję uczestniczyć w oficjalnym otwarciu Pass2Ride. To ciekawe miejsce, które w dość niestandardowy sposób wpisuje się w ramy salonu motocyklowego. Przy wejściu nie przywitały nas stosy kurtek i kasków motocyklowych, ale raczej coś w stylu oferty show room. Wyobraźcie sobie, że motocyklista mocno zakręcony na punkcie turystyki ozdobił swoje mieszkanie wielkoformatowymi wydrukami i kilkoma wybranymi ciuchami, a na koniec wprowadził motocykle, którymi zwiedził już kawałek świata – tak właśnie wygląda wystrój Pass2Ride.

 

Na miejscu, oprócz ekipy zakręconej na punkcie wyjazdów, znajdziemy ciuchy z górnej półki, jak choćby znane u nas kaski Schuberth, SHOEI i X-Lite czy ubrania Halvarssons i Revit. Możemy też przyjrzeć się ofercie nawigacji Garmin oraz akcesoriom najwyższej klasy w postaci Touratecha.

 

Pass2Ride to nie tylko salon motocyklowy, ale przede wszystkim przedstawiciel turystycznej firmy Edelweiss Bike Travel, mającej kilkudziesięcioletnie doświadczenie w organizowaniu motocyklowych wycieczek w każdy zakątek świata (łącznie z flagową usługą, czyli podróżą dookoła globu w 365 dni).

 

O podróżach z Edelweissem już niedługo powinniście dowiedzieć się u nas więcej. Tymczasem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia Pass2Ride.

 

Adres:
ul. Puławska 579
02-885 Warszawa
tel. 22 859-10-60

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
Zobacz galerię

Otwarcie Pass2Ride

16
zdjęć
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści