Na wiosnę przy zakupie skutera Xenter otrzymasz zestaw akcesoriów, które ułatwią Ci codzienną komunikację w mieście i weekendowe wycieczki we dwoje. Przed kaprysami pogody ochroni Cię wysoka szyba, do kufra zapakujesz niezbędny bagaż. Ale to nie koniec niespodzianek! Gratis dostaniesz też pełne 12-miesięczne ubezpieczenie OC/AC, dzięki czemu nie będziesz musiał ponosić żadnych dodatkowych kosztów w dniu nabycia skutera.

Xenter – na dużych, 16-calowych kołach, napędzany dynamicznym silnikiem o pojemności 150 ccm, z tylnym zawieszeniem Monocross jak w motocyklach – jest dostępny u Twojego lokalnego dealera w cenie 13 900 zł.

Kolejną promocję przygotowano dla podróżników, którzy już planują wiosenne i letnie wyprawy po Polsce i za granicą. Motocykl Super Tenere w wersji Worldcrosser, przeznaczonej na trudne trasy, teraz jest dostępny nie tylko z 4-letnią gwarancją w cenie pojazdu, lecz także – do wyboru – z końcówką wydechu Akrapović lub kuframi bocznymi gratis.

Do wersji Worldcrosser dołączono dodatkowe panele boczne, osłony ramy wykonane z włókna węglowego, osłony widelca, aluminiowe osłony wału napędowego, tylnego hamulca, płytę osłonową karterów i rur kolektorów oraz okładzinę zbiornika paliwa i zestaw naklejek. Worldcrosser kosztuje 65 900 zł.

Obie promocje są ważne do 30.06.2013 lub do wyczerpania zapasów. W przypadku motocykla Yamaha Super Tenere Worldcrosser promocja dotyczy tylko modeli z rocznika 2013. Więcej informacji znajdziecie na www.yamaha-motor.pl i u dealerów Yamahy.

Więcej o motocyklach Yamaha

Więcej w Z Kraju
Nowe prawo jazdy – prokuratura rozpoczyna śledztwo

Nie widać końca kłopotów z egzaminami na prawo jazdy. Co prawda niedawno dopuszczono możliwość wykorzystania papierowego obiegu dokumentów, ale nie...

Zamknij