Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Nowe Kawasaki W800 2019 w akcji! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Nowe Kawasaki W800 2019 w akcji!

W sezonie 2019 w salonach Kawasaki ponownie zobaczymy klasyczny model W800, który przeszedł kilka istotnych modyfikacji, mających na celu przystosowanie do coraz ostrzejszych przepisów. Motocykl dostępny będzie w dwóch wersjach stylistycznych: tradycyjnej Street i lekko usportowionej Cafe.

Nowe W800 zadebiutowały na jesieni, ale do tej pory byliśmy zdani wyłącznie na ich zdjęcia. Kawasaki opublikowało w końcu film pokazujący obie maszyny w ruchu, w otoczeniu fantastycznych japońskich krajobrazów.

Model W800 był do tej pory znany jako “żywa skamielina” i choć przyciągał klasycznym wdziękiem, to jego rozwiązania techniczne pamiętały pionierskie czasy japońskiej motoryzacji. Najnowsza edycja tego motocykla posiada już szereg bardzo współczesnych komponentów - tarczowe hamulce w obu kołach, ABS oraz oświetlenie LED.

Zachowano na szczęście pięknego, klasycznego rzędowego twina o pojemności 773 cm3 i mocy 47 KM, który spełnia teraz normę Euro 4. Co do wykończenia obu wersji nowego W800, mamy niestety mieszane uczucia - wszechobecny chrom zastąpiono matową czernią, która skutecznie zabiła starego ducha tej maszyny. O tym, czy był to dobry ruch, zadecydują sami klienci.

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Kawasaki W800 2019 Kawasaki W800 2019
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści