Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Motocyklowa podróż śladami kubańskich rewolucjonistów Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Motocyklowa podróż śladami kubańskich rewolucjonistów

Ernesto Che Guevara był nie tylko rewolucjonistą, ale również motocyklistą. Pasją do jednośladów zaraził się także jego syn - Ernesto Guevara, który teraz oferuje podróże motocyklowe śladami rewolucji.

Ernesto Guevara oraz Camilo Sanchez, który jest synem innego słynnego kubańskiego bojówkarza - Antonio Sancheza Diaza zabitego w trakcie walk w 1967 roku - założyli firmę La Poderosa Tours, która oferuje podróże śladami kubańskiej rewolucji. Do dyspozycji są dwie opcje - sześciodniowa i dziewięciodniowa.

W przypadku tej pierwszej trasa wiedzie przez Hawanę, Santa Clara, Trinidad, Topes de Collantes i kończy się w Cienfuegos. W programie jest wizyta w kwaterze głównej Che Guevary i… pływanie z delfinami. Dłuższa trasa wiedzie przez Hawanę, Cienfuegos, Trinidad, Topes de Collantes, Cayo Santa Maria, Santa Clara i Las Terrazas. Wśród atrakcji są wizyta w kwaterze głównej Che Guevary oraz w mauzoleum, a także zwiedzanie opancerzonego pociągu.

Pomimo, że Ernesto Che Guevara był komunistą, to uczestnicy wypraw będą dosiadać maszyn stworzonych u wrogów ustroju - czyli motocykli marki Harley-Davidson. Do wyboru są modele Street Glide i Wide Glide. Jeżeli chcecie zwiedzić Kubę na motocyklu, to zajrzyjcie koniecznie na www.lapoderosatours.com, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat wycieczek śladami rewolucji.

Autor: Wojciech Grzesiak
...
oceń ten materiał:
Ernesto Guevara Ernesto Guevara
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści