Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Honda CB4 Interceptor - czy trafi do sprzedaży w 2019r? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Honda CB4 Interceptor - czy trafi do sprzedaży w 2019r?

Blisko miesiąc po prezentacji prototypu na targach EICMA do sieci przedostał się kolejny materiał podgrzewający atmosferę wokół Hondy CB4 Interceptor.

O modelu i jego rozwiązaniach pisaliśmy już wcześniej. Ostatnio w sieci można znaleźć animację prezentującą możliwości i nowości zainstalowane w tym pojeździe - turbinę, która generuje zasilanie dla elektroniki pokładowej, awaryjne powiadomienie służb bezpieczeństwa w przypadku kolizji, GPS z nawigacją, czy możliwość połączenia motocykla z wszelkimi dostępnymi multimediami za pomocą technologii Bluetooth.

 

 

 

Czy pojazd trafi do produkcji seryjnej? Naszym zdaniem sporo za tym przemawia, jednak wszystko zależy od CB1000R. Dlaczego? CB4 jest mocno spokrewniony technicznie z CB1000R, dlatego możemy przypuszczać, że jeśli sprzedaż tego drugiego będzie na zadowlającym poziome, z pewnością na drogach zobaczymy także CB4.

 

Mamy nadzieję, że w wersji seryjnej utrzyma swoją futurystyczną stylistyk z elementami retro. Tymczasem pozostajemy w oczekiwaniu na EICMA 2019, gdzie według nas zostanie zaprezentowana...

 

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści