TRW partnerem treningów i szkoleń JC Group na sezon 2020 - Motogen.pl

Ideą i nadrzędną dewizą Janusza Czai twórcy JC Group jest „Treningi na torze, bezpieczeństwo na drodze” . Marka TRW od zawsze dbała o poprawę bezpieczeństwa poprzez dostarczanie najlepszych, najbardziej wydajnych elementów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, czyli podzespołów układu hamulcowego. Wspólne przedsięwzięcie zaowocowało partnerstwem w organizacji treningów torowych na Torze Słomczyn. Wszystkie motocykle należące do JC Group zostały wyposażone w elementy układu hamulcowego, sportowe sety czy kierownice marki TRW. Po to, aby jeszcze skuteczniej i dokładniej skoncentrować się na przekazaniu najważniejszego składnika bezpiecznej jazdy motocyklem, czyli hamowania.

Poniżej znajdziecie rozmowę z Januszem Czają oraz Krzysztofem Kociołkiem z TRW na temat współpracy, pierwszych wrażeń dotyczących użytkowania motocykla z komponentami TRW oraz planach na sezon 2020:

Inicjatywa szkoleniowa JC Group sięga początku XXI w, aktualnie grupa wraz z Suzuki organizuje Shell Suzuki Moto Szkołę, współpracuje także z Yamahą a ostatnio z Ducati. O terminach szkoleń i Track Dayów na Torze Słomczyn będziemy Was informować, z pewnością jednak warto już teraz zacząć zbierać budżet oraz przygotować motocykl. My z pewnością będziemy relacjonować i odwiedzimy nie raz tą zacną inicjatywę…