Kup Ducati Panigale V4S i zabierz je na track day na legendarnym torze Losail w Katarze GRATIS - Motogen.pl

Jak poczuć to, co czują najlepsi zawodnicy motocyklowi świata? Wystarczy wybrać jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie motocykli Ducati i razem z nim wybrać się na tor, na którym ścigają się zawodnicy MotoGP. Teraz przy zakupie Ducati Panigale V4S 2019 otrzymujesz w pakiecie darmowy wyjazd (5 dni) na 3-dniowy track day na torze Losail w Katarze. Będzie też sesja nocna!

Ducati Panigale V4S 2019 może być Twoje!

Ducati Panigale V4S z roku modelowego 2019 może być Twoje w tej wyjątkowej ofercie. Mimo, że Panigale V4 z roku modelowego 2020 przyniosło kilka modyfikacji to Panigale V4S 2019 nadal pozostaje niedoścignioną ikoną segmentu superbike.

Teraz można kupić je w cenie wyprzedażowej. To tym bardziej ciekawa oferta, ponieważ w pakiecie z motocyklem, Ducati Polska zabiera Cię na prestiżowy, pięciodniowy wyjazd na jeden z najbardziej znanych torów świata Losail znajdującym się na pustyni w Katarze.

Motocykl Panigale V4S 2019 jest obiektem westchnień wielu motocyklistów. I nic dziwnego, ponieważ pochodzi w prostej linii z wyścigów MotoGP. Tworząc go, inżynierowie Ducati Corse skorzystali z pełnej wiedzy zdobytej w najbardziej wymagających seriach wyścigowych.

Symfonia włoskich emocji i osiągów zaczyna się od silnika – jest to jednostka 4-cylindrowa, w układzie V, o kącie rozwarcia cylindrów 90 stopni i o pojemności 1103 ccm. Ducati zastosowało kilka technologicznych sztuczek, jak kolejność zapłonu Twin Pulse, dłuższy skok tłoka, czy wał korbowy obracający się w przeciwną stronę. Dzięki temu silnik oddaje moc w wyjątkowy dla Ducati sposób, pozostaje elastyczny nawet w dolnych i średnich zakresach obrotów, a sam motocykl prowadzi się dynamicznie i chętnie zmienia kierunki. Najłatwiej zauważalnym efektem zaawansowania technologicznego są osiągi – silnik Desmosedici Stradale V4 generuje fenomenalne 214 KM mocy przy 13 000 obr/min oraz 124 Nm momentu obrotowego przy 10 000 obr/min.

Osiągi stają się jeszcze bardziej imponujące, gdy zestawia się je z wyjątkowo niską masą. Panigale V4S z pełnym zbiornikiem paliwa waży zaledwie 195 kilogramów.

W parze z silnikiem idzie wysoce zaawansowana konstrukcja podwozia. W nowoczesnym Panigale V4S 2019 silnik jest elementem nośnym, a rama ogranicza się do krótkiego przedniego elementu zwanego Front Frame. Panigale V4 w wersji S posiada aktywne zawieszenie elektroniczne z najwyższej półki, a także koła z kutego aluminium oraz lekki akumulator litowo-jonowy. Elementy zawieszenia dostarcza Öhlins: widelec NIX-30, amortyzator TTX 36 oraz amortyzator skrętu. Ich ustawienia można zmieniać z poziomu komputera (system Öhlins Smart EC 2.0), ale co najważniejsze – konfiguracja dopasowuje się do sytuacji w czasie rzeczywistym. Dzięki temu zawieszenie zawsze pracuje w optymalnym ustawieniu, gdy jedziesz po torze w tempie wyścigowym, czy w codziennej jeździe po mieście.

Elektroniczne zawieszenie nie jest jedynym elektronicznym asystentem. Aby nad mocą i możliwościami Panigale V4S 2019 panować w sposób najbardziej bezpieczny i efektywny, na pokładzie znalazły się zaawansowane systemy rozwijane w topowych seriach wyścigowych przez najlepszych zawodników, a dopasowane go użytku dla każdego. Dane dostarcza wieloosiowy czujnik IMU oraz zestaw innych czujników. Systemy działają w sposób zintegrowany, a poza kontrolą trakcji czy quickshiferem w obie strony, znajduje się tutaj kontrola uślizgu, kontrola hamowania silnikiem, kontrola wheelie czy asysta startu, a także wiele innych.

Pełne możliwości Ducati Panigale V4S najlepiej i najbezpieczniej eksplorować w warunkach torowych…

5 dniowy wyjazd z Ducati!

W pakiecie z Panigale V4S, otrzymujesz wyjazd na jeden z najbardziej egzotycznych torów świata.

Prezent jest wyjątkowy, tak jak sam obiekt. Tor Losail znajdujący się w Katarze na Półwyspie Arabskim stał się sławny z powodu swojej wyjątkowej scenerii. Właśnie tam corocznie odbywa się pierwsza runda wyścigów MotoGP – zawodnicy ścigają się w nocy, przy sztucznym oświetleniu, niemalże w środku pustyni.

W pakiecie wyjazdu na tor Losail znajdują się:

  • 3 dni na torze – w tym pół dnia specjalnej sesji nocnej w pełnym oświetleniu, jak podczas wyścigów MotoGP;
  • 7 sesji dziennie w trzech grupach dzielonych względem umiejętności;
  • 5 dni zakwaterowania (1 osoba w pokoju 2-osobowym) z możliwością dostosowania lub zmiany typu pobytu;
  • Pobyt w 4-gwiazdkowym Hotelu Al Mansour Suites w Doha (śniadania, basen, siłownia, SPA);
  • Lunch w ramach treningów (1 lunch każdego dnia treningowego);
  • Serwis fotograficzny;
  • Transport motocykla z Warszawy (bezpieczny transport wraz z możliwością przewiezienia bagażu i dodatkowych akcesoriów torowych);
  • Proponowany przelot liniami lotniczymi Qatar Airways (daty do potwierdzenia) – zakup we własnym zakresie.

Organizatorem wyjazdu na tor do Kataru jest firma Motorraid posiadająca ogromne doświadczenie w przygotowywaniu imprez typu track-day na wielu torach Europy i świata. Szczegóły wyjazdu na stronie Motorraid.

Legendarny tor w Twoim zasięgu

Możliwość jazdy po legendarnym torze Losail i to na własnym motocyklu nie zdarza się na co dzień. Jest to prawdziwa gratka dla wszystkich pasjonatów szybkiej jazdy motocyklowej oraz wyścigów MotoGP. Korzystając z oferty zakupu Panigale V4S z wyjazdem na Losail, można stać się jednym z niewielu motocyklistów (tym bardziej polskich motocyklistów), którzy mieli okazję jeździć najlepszym motocyklem po najlepszym torze świata.

Cenną informacją jest fakt, że nie należy obawiać się strat z powodu anulowania wydarzenia z powodu pandemii COVID. Jeżeli dojdzie do odwołania track-daya z powodów niezależnych od organizatora, Ducati Polska ma ofertę zastępczą:

  1. Możliwość skorzystania z innego pakietu wyjazdowego z oferty Motorraid.
  2. Odbiór równowartości 10 000 tys. zł na odzież, akcesoria lub inne usługi świadczone w ramach Autoryzowanej Sieci Dystrybutorów Ducati w Polsce.

Widzimy się na torze Losail z Twoim nowym Panigale V4S 2019? Szczegóły oferty poznasz na ducatipolska.pl oraz u Autoryzowanych Dealerów Ducati w całej Polsce.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany