Aprilia Polska partnerem Speed Day! - Motogen.pl

Instruktorzy jeździli będą motocyklami Aprilia, a uczestnikom udostępnione zostaną Tuono V4 oraz RSV4.

Aprilia Polska ogłasza, że nawiązała współpracę z marką Speed Day! Motocykle Aprilia zasilą szeregi kadry instruktorskiej, która szkoli swoich podopiecznych na torze, a także udostępnione zostaną topowe modele takie jak Tuono V4 czy RSV4 do testów torowych dla uczestników Speed Day. W niedalekiej przyszłości pojawi się specjalna oferta dla klientów Aprilia na uczestnictwo w Speed Day.

Aprilia to marka, która od początku swojego istnienia stawiała na sportowe emocje i doskonałość w dążeniu do mistrzowskich tytułów. Nie trzeba zatem uświadamiać nikogo, że wspomniane maszyny, to motocykle stworzone do szybkiej, dynamicznej jazdy po obiektach sportowych. Współpraca ze Speed Day ma być odzwierciedleniem sportowych zapędów tych motocykli, które na torze czują się jak ryby w wodzie.

Dlaczego akurat Speed Day? Speed Day to niesamowici ludzie z ogromną pasją do motocykli i wyścigów motocyklowych, z bardzo bogatym doświadczeniem w organizacji eventów torowych. To również profesjonalna ekipa doświadczonych instruktorów, którzy wprowadzą uczestnika w kanony jazdy po torze. Jeśli dołożymy do tego eventy, które odbywają się na legendarnym torze w Poznaniu, to dawka adrenaliny i pozytywnych emocji jest gwarantowana!

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie aprilia-poland.pl.

Do zobaczenia na torze podczas Speed Day
Aprilia Polska

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany