Targi EICMA 2023. Prezentujemy motocyklowe nowości na rok 2024 - Motogen.pl

Rozpoczęły się najważniejsze targi motocyklowe w Europie – EICMA w Mediolanie. Jak co roku, najważniejsi producenci jednośladów zaprezentują nowości na rok 2024. Jesteśmy na miejscu i pilnie śledzimy wszystkie premiery, by przekazać Wam najświeższe informacje.

Targi EICMA w Mediolanie to jedna z najważniejszych imprez motocyklowych na świecie. To właśnie tutaj najczęściej odbywają się najistotniejsze premiery, to właśnie w Mediolanie pojawiają się najważniejsze postacie motocyklowego świata i to tutaj dobija się najtłustszych biznesowych deali. Tegoroczna EICMA 2023 odbywa się w dniach 7-12 listopada, co oznacza, że nadchodzący tydzień dosłownie uginać się będzie pod ciężarem motocyklowych premier.

Na miejscu, w Mediolanie, jest nasz nowy naczelny Piotrek Jędrzejak, który uzbrojony w sprzęt do nagrywania będzie tropił dla Was świeżutkie premiery i wyłuskiwał z morza informacji te najciekawsze, które będą mieć największe znaczenie dla naszego, polskiego rynku. Śledźcie zatem pilnie nasze media społecznościowe:

– to właśnie tam wieści z EICMY będą pojawiać się jako pierwsze.

Na portalu motogen.pl będziemy publikować przede wszystkim opisy nowych modeli i informacje o tym, co planują producenci na przyszły rok. Tuż przed targami w Mediolanie sporo się wydarzyło – wielu producentów zorganizowało premiery wcześniej, dzięki czemu ciężar nowości mógł rozłożyć się trochę korzystniej dla nas, dziennikarzy – nie musimy pracować po nocach. Listę nowych motocykli z EICMA znajdziecie poniżej, ale teraz zapraszamy Was na dwa filmy!

Relacja z wystawy EICMA 2023 – długi film ze zwiedzania wszystkich stoisk z nowymi motocyklami na 2024:

Video z premier Suzuki na EICMA: GSX-S1000GX oraz GSX-8R 2024

Nowe motocykle z roku modelowego 2024, zaprezentowane podczas EICMA 2023

Motocykle z roku modelowego 2024 zaprezentowane przed targami EICMA

2 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany