Ostatnia szansa, aby pojechać do Chile i Argentyny: ostatnie dni konkursu Motul Ameryka Płd. Tour! - Motogen.pl

Kup olej Motul, zrób zdjęcie, nagraj film, jedź do Patagonii albo zgarnij plecak z wyposażeniem. Konkurs Motul Ameryka Płd. Tour trwa tylko do 27 sierpnia!

Konkurs Motul Ameryka Płd. ma kilka etapów. Pierwszy z nich trwa tylko do 27 sierpnia – właśnie do tej daty możesz wysłać swoje pierwsze zgłoszenie konkursowe. Aby to zrobić, musisz kupić olej Motul, zachować paragon i zgłosić się na stronie internetowej.

Później, jeżeli zakwalifikowałeś się do kolejnego etapu filmowego, to czas na przesłanie filmu konkursowego jest do 9 września 2023 roku. Następnie będzie już z górki, bo zwycięzcy nagrody głównej wyłonieni zostaną najpóźniej do dnia 30 września 2023 roku. Sam wyjazd odbędzie się zimą 2023, gdy w Patagonii panują najlepsze warunki pogodowe.

Jest o co walczyć, bo nagroda główna to wyjazd dla 3 motocyklistów do Patagonii! Ponadto do zgarnięcia są także plecaki Motul z wyposażeniem o wartości 600 zł, a także koszulki. Więcej szczegółów znajdziesz w naszym poradniku o konkursie Motul Ameryka Płd. Tour 2023, a zgłoszenia dokonasz na motultour.pl. Tymczasem zobacz nasz film z podpowiedziami konkursowymi:


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany