Konkurs Motul Ameryka Płd Tour 2023 czas start: kup olej, wygraj podróż do Patagonii na motocyklu (albo plecak z wyposażeniem)! - Motogen.pl

Konkurs Motul Ameryka Płd Tour 2023 już ruszył. Chcesz wygrać udział w motocyklowej wyprawie po Patagonii? Do zgarnięcia są także plecaki Motul pełne gadżetów. Sprawdź jak wygląda konkurs!

Motul Ameryka Płd Tour 2023 – konkurs dla motocyklistów

Właśnie rusza kolejna już edycja konkursu Motul Tour. Organizowany jest przez polski oddział firmy olejowej Motul i bez zawahania można powiedzieć, że jest to jeden ze skrajnie najbardziej wypasionych konkursów przeznaczonych dla polskich motocyklistów! Bo gdzie indziej można wygrać przygodę życia na dwóch kołach?!

Założenia są niezwykle proste: wystarczy kupić olej Motul, a następnie przesłać kreatywne zdjęcie oraz film. Troje motocyklistów wygra w pełni zorganizowaną przygodę życia na motocyklu (jest też 500 + 23 nagród dodatkowych, szczegóły niżej). Zwycięzcy w sezonie 2023 zwiedzą Patagonię, podobnie jak w poprzednich latach w ramach Motul Tour na motocyklach zwiedzali:
Afrykę w 2018 roku,
Stany Zjednoczone w 2019 r.,
Kirgistan w sezonie 2020,
Skandynawia i Nordkapp w 2022 roku,
Ameryka Południowa już czeka na wyprawę 2023.

Jak wyglądały wyprawy Motul Tour oczami Barrego?

Wyprawa motocyklowa po Patagonii, aż do Ushuaia w Argentynie (Ziemia Ognista)

Nagrodą główną w edycji 2023 jest wyprawa motocyklowa po przepięknym regionie Patagonii. Motocykliści przejadą przez Chile i Argentynę, będą podziwiali niesamowite krajobrazy Ameryki Południowej, przybiją piątkę z gaucho i od podszewki poznają miejscową kulturę. Podróż zakończy się w mieście Ushuaia będącym stolicą regionu Ziemi Ognistej. Ushuaia jest miejscem wyjątkowym – uznawane jest za najbardziej wysunięte na południe miasto na całym świecie!

Wyprawa będzie w pełni przygotowana. Każdy ze zwycięzców konkursu otrzyma motocykl użyczony na czas wyjazdu, a cała trasa, noclegi i atrakcje (tak samo jak paliwo i obsługa techniczna) będą nie tylko zorganizowane, ale też opłacone. Wyjazd do Patagonii odbędzie się zimą 2023 (gdy na południowym skraju świata jest cieplej). Wystarczy kupić olej, wziąć udział w konkursie, a na zwycięzców czeka przygoda życia!

Nagrody w Motul Ameryka Płd Tour 2023

Uczestnicy konkursu walczą przede wszystkim o najciekawsze nagrody, jakimi jest wyjazd do Patagonii. Ale poza tym czekają też nagrody tygodniowe oraz nagrody pocieszenia – czyli jest o co walczyć.

– 3 x Nagroda Główna – Troje motocyklistów wygra w pełni przygotowaną, profesjonalnie zorganizowaną, na użyczonych motocyklach, wyprawę przez Patagonię (Ameryka Płd.) do miasta Ushuaia (Ziemia Ognista) w Argentynie.

– 23 x Nagroda Tygodnia – W czasie trwania konkursu, co tydzień do zgarnięcia jest plecak Motul Tour wraz z wyposażeniem, czyli: plecak, czapka, komin na szyję, okulary przeciwsłoneczne, pasek, skarpety, bransoletka, brelok, portfel, o łącznej wartości 600 zł.

– 500 x Nagroda Upominek – Każdy z pierwszych 500 uczestników konkursu otrzyma koszulkę Motul Tour o wartości 60 zł.

Jak wziąć udział, czyli zasady konkursu Motul Ameryka Płd. Tour 2023?

Zasady, wzorem edycji z lat ubiegłych, są niezwykle proste. Konkurs twa od 20 marca do 27 sierpnia 2023 roku.

Krok pierwszy: zakup oleju

Jeżeli w ogóle chcesz wziąć udział w konkursie (a na pewno chcesz), musisz kupić olej Motul z serii 300V, 7100 lub 5100, koniecznie w 4-litrowym opakowaniu. Ponadto zakupu musisz dokonać w sklepie (jest ich bardzo dużo), który wraz z olejem wyda Ci naklejkę/przywieszkę z kodem. Tę naklejkę, a także dowód zakupu i opakowanie oleju zachowaj.

Krok drugi: wykonaj zdjęcie „Moje miejsce motocyklowe”

Twoja pierwsza praca konkursowa to wykonanie zdjęcia. Musi przedstawiać hasło „moje miejsce motocyklowe”. Potraktuj to kreatywnie! Postaraj się, zrób ładne zdjęcie, pokaż na nim siebie i emocje! Liczą się walory artystyczne, estetyka i kreatywność zdjęcia oraz jego jakość.

Krok trzeci: rejestracja zdjęcia w konkursie

Gdy już wykonałeś zdjęcie, musisz się zgłosić do konkursu. Tutaj potrzebna będzie naklejka/przywieszka, którą otrzymałeś razem z olejem. Samo wypełnienie formularza i przesłanie zdjęcia to łatwizna. Jeżeli jesteś jednym z pierwszych 500 uczestników, grasz o Nagrodę Upominek, czyli t-shirt. Ponadto oczywiście walczysz o Nagrodę Tygodnia, czyli plecak Motul wraz z wyposażeniem.

Krok czwarty: nagraj krótki film o sobie i walcz o Patagonię

Jeżeli chcesz wygrać wyjazd do Patagonii, to jest najważniejszy krok. Dostęp do tego etapu mają te osoby, których zdjęcie (poprzedni krok) zostało wcześniej zakwalifikowane do konkursu. Film, który nagrasz, powinien mieć do 3 minut. Zaprezentuj w tym filmie 5 swoich cech, dzięki którym poradzisz sobie w wyprawie do Patagonii. Oczywiście nie zapomnij, aby film był wysokiej jakości – pochwal się swoją kreatywnością, dbałością o estetykę i oryginalnością. Wygrywają tylko 3 osoby!

Do kiedy można się zgłosić? Kiedy będą wyniki konkursu Motul Ameryka Płd. Tour 2023?

Konkurs rozpoczął się 20 marca, a więc jeżeli chcesz zgarnąć t-shirt, nie marnuj czasu! Zdjęcia zgłaszać można aż do 27 sierpnia 2023 roku. Zwycięzcy Nagród Tygodnia wyłaniani będą 23 razy co tydzień.

Jeżeli zakwalifikowałeś się do kolejnego etapu filmowego, to czas na przesłanie filmu konkursowego jest do 9 września 2023 roku. Zwycięzcy nagrody głównej wyłonieni zostaną najpóźniej do dnia 30 września 2023 roku.

Wyprawa Motul Ameryka Płd. Tour planowana jest na zimę 2023, gdy na południowym skraju Ziemi, w Patagonii panują stosunkowo najcieplejsze warunki pogodowe.

Zgłoszenia i więcej informacji o Motul Ameryka Płd. Tour 2023

Na stronie motultour.pl znajdziesz wszystko, co chciałbyś wiedzieć o konkursie Motul Ameryka Płd. Tour 2023 oraz o wyjeździe do Patagonii. Na stronie organizatora znajdziesz listę punktów sprzedaży konkursowego oleju, a także formularz uczestnictwa w konkursie, no i oczywiście listę zdjęć zakwalifikowanych do udziału.

Powodzenia! Motul Ameryka Płd. Tour będzie przygodą niezapomnianą!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany