Już 19 września najgorętsza premiera tej jesieni! Do salonów wjeżdża nowe BMW R 18.

Już niebawem będziemy mieli okazję podziwiać kultowego, pełnego charakteru, zupełnie nowego cruisera z największym silnikiem typu bokser. BMW R 18 całkowicie wpisuje się w tradycję historycznych motocykli marki – zarówno pod względem technicznym, jak i stylistycznym. Obok tego motocykla nie da się przejść obojętnie.

BMW zaprasza na premierowe pokazy R 18. Odbędą się już w sobotę 19 września w autoryzowanych salonach BMW na terenie całego kraju. Szczegółów o poszczególnych wydarzeniach należy szukać na stronach i profilach Facebook poszczególnych salonów.

BMW R 18

Sercem tego motocykla jest widowiskowo wyglądający boxer o pojemności 1802 ccm, który zalewa motocyklistę falą momentu obrotowego (158 Nm przy 3000 Nm). Skrywa w sobie najnowsze technologie, jak lampy LED, system bezkluczykowy, czy tryby jazdy wraz z kontrolą trakcji.

R 18 odwołuje się do historii i tradycji marki. Potężny, dwucylindrowy bokser jest w prostej linii kontynuatorem wielopokoleniowej rodziny silników produkowanych od blisko stu lat. Charakterystyczna stylistyka, piękne, klasyczne linie nawiązujące do konstrukcji przedwojennych i perfekcyjne proporcje kształtu motocykla sprawiają, że R 18 wydaje się idealnym pojazdem nurtu chopper/cruiser z wyraźnymi cechami retro. Na stronach Motogen.pl znajdziecie pełne szczegóły techniczne R 18, ale warto też przekonać się, jak szerokie są możliwości fabrycznej konfiguracji tego wyjątkowego motocykla.

Zobacz go na żywo już 19 września w salonach BMW w całej Polsce!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Więcej w Newsy, Z Kraju
Tania i dobra blokada tarczy hamulcowej z alarmem: Oxford Screamer XA7 teraz w promocji!

Blokada tarczy hamulcowej od renomowanej marki Oxford z wbudowanym alarmem dźwiękowym o mocy 100dB to jeden z najpopularniejszych, a także...

Zamknij