Blokada tarczy hamulcowej od renomowanej marki Oxford z wbudowanym alarmem dźwiękowym o mocy 100dB to jeden z najpopularniejszych, a także skutecznych sposobów na odstraszenie złodzieja. Warto ją mieć, tym bardziej, że w najnowszej promocji dostępna jest za symboliczne 99 zł, zamiast dotychczasowych 160 zł!

Policja w Wielkiej Brytanii (gdzie motocykli, ale niestety także kradzieży jest sporo) powtarza, że zabezpieczając motocykl warto kierować się hasłem „lock, chain & cover”. Blokadą unieruchamiamy przednie koło motocykla, łańcuchem przyczepiamy tylne koło do elementu krajobrazu, a pokrowcem chronimy cenny motocykl przed wzrokiem złodzieja. Wszystkie te trzy produkty znaleźć można w ofercie marki Oxford w sklepie IMready.eu. Przyjrzyjmy się pierwszemu punktowi – blokada na tarczę.

Blokada tarczy hamulcowej z alarmem

Na rynku istnieje wiele tego typu zabezpieczeń od wielu różnych producentów. Marka Oxford jest jedną z najbardziej uznanych na całym świecie – a to dzięki ogromnemu doświadczeniu i dopasowaniu produktów do potrzeb motocyklistów.

Świetnym przykładem jest Oxford Scremer XA7, czyli blokada na tarczę hamulcową wraz z alarmem. Jest to model, który łączy kompaktowe wymiary i przystępną cenę, wraz z wysokim stopniem ochrony motocykla.

Blokada Oxford Screamer XA7 posiada konstrukcję i zasadę działania podobną, jak większość zabezpieczeń „dick lock”. Urządzenie nasuwa się na tarczę hamulcową, a następnie zabezpiecza wytrzymałym trzpieniem. Dzięki temu motocykl nigdzie nie pojedzie – blokada „zatrzyma się” na zacisku hamulcowym. Zwarta konstrukcja blokady powoduje, że dostęp z narzędziem przecinającym jest niemożliwy.

Model Screamer XA7 nie wziął swojej nazwy (krzykacz) znikąd – posiada wbudowany alarm o głośności 100 dB, który odstraszy złodzieja i zainteresuje osoby postronne. Alarm uruchamia się automatycznie, gdy wbudowany czujnik wykryje ruch lub wstrząs.

Odpowiadając na potrzebę motocyklistów, sklep IMready.eu wystartował właśnie z nową promocją. Od poniedziałku 8 września, blokady Oxford Screamer XA7 dostępne są w wyjątkowo niskiej cenie 99 złotych. Biorąc pod uwagę obniżkę z poziomu 160 zł, jest to promocja nie do ominięcia. Dostępne są trzy kolory, które znaleźć można w sklepie internetowym IMready.eu oraz w sklepach stacjonarnych I’M Inter Motors.

Cechy, dostępność i cena Oxford Screamer XA7:

– Wbudowana syrena alarmowa o sile 100dB;
– Wbudowany czujnik ruchu i wstrząsu;
– Trzpień blokady o średnicy 7 mm;
– Utwardzony trzpień blokujący;
– Wodoodporna osłona wpustu zamka;
– Bateria litowa (typ CR2) o długiej żywotności;
– Trzy klucze;
– Saszetka transportowa w komplecie;
– Kolory: czarno-srebrny, pomarańczowy neonowy, żółty neonowy;
– Cena: promocyjna 99 zł na IMready.eu.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany