Nowa kolekcja O'neal Monster Ricky Dietrich - Motogen.pl

Twoją pasją jest teren? Chciałbyś wyglądać jak gwiazda amerykańskiego offroadu? Teraz to możliwe!

 

O’neal wypuścił na rynek nową generację ciuchów MX. Już teraz możesz wyglądać jak Ricky Dietrich! Ten wybitnie wszechstronny zawodnik zdobywał laury zarówno w serii WORCS, jak i Endurocrossie, na Sześciodniówkach i AMA motocrossie. Teraz doczekał się swojej linii ciuchów O’neal.

 

Kask O’neal 811 Monster Ricky Dietrich
Najnowszy model kasku O’neal Monster Ricky Dietrich posiada niepowtarzalną grafikę. Wykonano go z włókna szklanego, co zapewnia wysoką wytrzymałość oraz jednocześnie niewielką wagę. Wnętrze kasku jest w całości wypinane, co znacząco ułatwia utrzymanie czystości i poprawia komfort użytkowania. Ulepszony system wentylacji pomaga w zachowaniu zimnej krwi w upalne dni. Daszek jest dodatkowo wzmocniony oraz posiada przeciwsłoneczną przedłużkę, dzięki czemu rażące słońce nie będzie już więcej przeszkadzać!

 

Spodnie O’neal Hardwear Monster Ricky Dietrich
Najnowszy model spodni O’neal Hardwear Monster Energy Ricky Dietrich jest wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów. Dodatkowo są one bardzo wygodne, a to dzięki zastosowaniu rozciągliwego Spandexu. Takie rozwiązanie pozwala na nieskrępowane ruchy podczas jazdy. Miejsca najmocniej eksploatowane wzmocniono potrójnym szwem, co przekłada się na bardzo dużą wytrzymałość tych spodni. Wewnętrzne strony kolan zostały obszyte skórą, co pozwala na pewne trzymanie motocykla nogami. Zastosowane wszywki wentylujące pomagają utrzymać komfort na odpowiednim poziomie. Specjalny system zapięć umożliwia idealne dopasowanie spodni do sylwetki.

 

Bluza O’neal Monster Hardwear Ricky Dietrich
Najnowszy model bluzy O’neal Hardwear Monster Energy Ricky Dietrich wykonany jest z wysokiej jakości poliestru z wplecionymi mikrowłóknami Bioderm. W połączeniu z przewiewnymi kanałami zapewniają efektywne odprowadzanie wilgoci i utrzymywanie komfortu termicznego. Na bluzę  naniesiono silikonowy nadruk, co umożliwia utrzymanie jej w spodniach. Miejsca najbardziej zagrożone rozdarciem, czyli łokcie i ramiona, dodatkowo wzmocniono. Użyty materiał został w taki sposób zafarbowany, by już nigdy nie stracił koloru.

 

Rękawice O’neal Monster Ricky Dietrich
Najnowszy model rękawic O’neal Monster Energy Ricky Dietrich jest lepszy niż kiedykolwiek. Zastosowana w górnej części Spandura zapewnia idealne dopasowanie do dłoni i wysoki komfort użytkowania. Palce od wewnętrznej strony zostały wyściełane silikonem, dzięki czemu z łatwością przyjdzie nam chwytać dźwignie sprzęgła czy hamulca.

 

Lista produktów:

Kask O’neal 811 Monster
Kask O’neal Monster
Spodnie O’neal Hardwear
Spodnie O’neal Mayhem
Bluza O’neal Hardwear
Bluza O’neal Mayhem
Rękawice O’neal Monster

 

Dystrybutor prezentowanych produktów:
SEBPOL P.P.H.U
Sebastian Birula-Białynicki
ul. Falista 123
94-115 Łódź
 

Gdzie kupić?