Wypasione gogle O’neal Blur B2 [wideo] - Motogen.pl

Standardowo dla marki O’neal wykończenie jest na najwyższym poziomie. Wnętrze gogli wyścielone jest trójwarstwową pianką, co zapewnia szczelne połączenie gogli z twarzą oraz wyjątkowy komfort jazdy. Elastyczny pasek zamontowano na specjalnych skrzydełkach, dzięki temu gogle idealnie przylegają. Pokrycie paska sylikonem gwarantuje, że zostanie on zawsze tam, gdzie go umieściliście. Możecie zapomnieć o zsuwających się goglach z kasku!

Bardzo bogata kolorystyka tego modelu sprawi, że z łatwością dobierzecie je do swojego stroju! Oto przykłady (więcej – w galerii):

Gogle O'neal Blur B2  Gogle O'neal Blur B2

Dzięki innowacyjnej technologii szybka jest bardzo łatwa w wymianie. Jej zastąpienie inną szybą (np. typu lustro) trwa tylko chwilę.

Producent zadbał o wysoką trwałość produktu, wyposażając wizjer w powłokę ochronną, zapobiegając parowaniu oraz zarysowaniom. Nawet gdybyśmy zniszczyli szybkę, nie stanowi to problemu. Polski importer marki O’neal zapewnia stałą dostępność części zamiennych w przystępnych cenach.

W pudełku wraz z goglami znajdziecie specjalny woreczek z mikrofibry, w którym możecie przewozić swoje gogle. Ma on podwójne zastosowanie – służy bowiem również do czyszczenia gogli.