Suzuki GSX-S1000GT ma w sobie coś ze starego Bandita, a coś z GSX-R1000 K5. Opowiadamy, jaki naprawdę jest ten motocykl sportowo-turystyczny.

Suzuki GSX-S1000GT to motocykl sportowo-turystyczny, nie ma co do tego wątpliwości. W swojej charakterystyce ma coś z nowoczesności (jak np. zegary TFT), coś z klasyki (silnik pochodzący z GSX-R 1000 K5), a także coś, co sprawia, że świetnie się nim jeździ.

Film nagrywamy w ramach Operacji Lato w Motogen, w czasie TYGODNIA SUZUKI! Więcej szczegółów.

Krótka prezentacja Suzuki GSX-S1000GT:

Pełny test Suzuki GSX-S1000GT już był na Motogen.pl – możecie go obejrzeć na YouTube. Ale to nie wszystko! Już w niedzielę na YT Motogen.pl obejrzycie film, w którym porównujemy GTka z Hayabusą.

Zdjęcia GSX-S1000GT – fot. Tomazi.pl:

OPERACJA LATO w Motogen.pl trwa!

Materiał powstał w czasie Tygodnia Suzuki podczas Operacji Lato 2022 w Motogen.pl.

Projekt Operacja Lato to pięć tygodni marek, w którym przygotowujemy dla Was filmy, zdjęcia i testy z intensywnego testowania motocykli. Ale to nie wszystko, warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę spotkań. Nie zapomnijcie też, że trwa KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Harmonogram Operacji Lato 2021:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów będą naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany