Film: Suzuki GSX-S 950 - zaskakujący, litrowy naked [pierwsze wrażenia, Operacja Lato] - Motogen.pl

Suzuki GSX-S950 to litrowy power naked, który został lekko skastrowany względem modelu 1000. Ku naszemu zdziwieniu, to wciąż naprawdę fajny motocykl jest!

Na nowe Suzuki GSX-S950 wsiedliśmy jakby przypadkowo… No i okazało się, że mamy do czynienia z naprawdę pozytywnie zaskakującym motocyklem! 950-tka to tak naprawdę litrowy, ale skastrowany naked. Więcej o GSX-S950 przeczytacie na Motogen.pl.

Film nagrywamy w ramach Operacji Lato w Motogen, w czasie TYGODNIA SUZUKI! Więcej szczegółów.

Pierwsze wrażenia na temat Suzuki GSX-S950 2022:

Z modelem GSX-S950 w skrócie chodzi o to, że Suzuki wzięło potężnego power nakeda o mocy 152 KM (GSX-S1000), po czym ograniczono mu moc maksymalną, zamontowano trochę słabsze hamulce, trochę słabsze zawieszenie. Pozostawiono za to kontrolę trakcji i paru innych elektronicznych asystentów.

Mogłoby się wydawać, że 950tka będzie kiepska… Tymczasem okazuje się, że to naprawdę dobry, kompletny motocykl! Pełny test GSX-S950 obejrzycie na naszym YT za kilka tygodni.

OPERACJA LATO w Motogen.pl trwa!

Materiał powstał w czasie Tygodnia Suzuki podczas Operacji Lato 2022 w Motogen.pl.

Projekt Operacja Lato to pięć tygodni marek, w którym przygotowujemy dla Was filmy, zdjęcia i testy z intensywnego testowania motocykli. Ale to nie wszystko, warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę spotkań. Nie zapomnijcie też, że trwa KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Harmonogram Operacji Lato 2021:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów będą naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany