Operacja Lato 2022 czas start! Zapraszamy na tydzień SUZUKI! - Motogen.pl

Zaczynamy od intensywnego testowania Suzuki: Hayabusa, GSX-S1000GT, GSX-S1000 (naked), oraz niespodziewanie GSX-S950. Dołączysz do OPERACJI LATO?

W poniedziałek 4 lipca rozpoczęła się Operacja Lato 2022, czyli motocyklowe przedsięwzięcie redakcji Motogen.pl organizowane m.in. z marką Suzuki oraz partnerami. Czego można się spodziewać?

ZOBACZ FILM Z OTWARCIA pierwszego tygodnia Operacji Lato!

Motogen.pl podzielił Operację Lato na pięć tygodni marek: Każdy z tych tygodni będzie po brzegi wypełniony testami najciekawszych modeli motocykli. W ten sposób każdy z Was będzie miał okazję oglądać ciekawe filmy, czytać wciągające testy oraz po prostu podziwiać różne motocykle – ogrom rozrywki jest gwarantowany!

W najbliższym tygodniu przetestujemy dla Was kilka modeli Suzuki: Hayabusa, GSX-S1000GT, GSX-S1000 (naked), oraz niespodziewanie GSX-S950. Głównego filmu Suzuki wypatrujcie na YT w niedzielę wieczorem, mniejsze filmy bieżąco na FB!

Ale to nie wszystko. Warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę spotkań. W tym tygodniu zapraszamy w czwartek na godzinę 18:00 pod Stadion Narodowy, skąd pojedziemy na motocyklowe spotkanie w salonie Suzuki – zapraszamy wszystkich, niezależnie od rodzaju i marki motocykla! Z kolei w niedzielę jedziemy na tor Jastrząb, gdzie odbędzie się Allianz Suzuki Moto Szkoła.

Nie zapomnijcie też, że ruszył KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Czy jest lepszy plan na lipiec i kawałek sierpnia, niż intensywna zabawa na motocyklach?

Harmonogram Operacji Lato 2021:

•             4-10 lipca – Suzuki

•             11-17 lipca – Yamaha

•             18-24 lipca – BMW Motorrad

•             25-31 lipca – Piaggio

•             1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów będą naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany