- Motogen.pl

Zdobywca Pucharu Polski, Mistrz Europy, trzeci zawodnik rajdu Dakar 2011 – Łukasz „Łoker” Łaskawiec zasilił szeregi RMF Caroline Team. Począwszy od sezonu 2011, barwy Teamu i Polski będą reprezentowane zarówno w kategorii samochodów, jak i quadów.

„Bardzo się cieszę, że będę mógł jeździć w RMF Caroline Team. Wsparcie tej grupy będzie dla mnie bardzo pomocne. Łatwiej będzie szybko jechać wiedząc, że są ludzie, którzy w każdej sytuacji będą mogli mnie wesprzeć i pomóc. Zyskuję pomoc organizacyjną, techniczną i finansową. To bardzo ważne w tym sporcie” – mówi Łukasz Łaskawiec.

 

„My również, jako Team, bardzo cieszymy się z faktu, że Łukasz będzie z nami jeździł. Bardzo kibicowaliśmy Łokerowi podczas Dakaru. Mam nadzieję, że dzięki wspólnemu wysiłkowi oraz wsparciu Partnerów osiągniemy najwyższe cele” – dodaje Rafał Płuciennik.

W planach startowych najmłodszego zawodnika RMF Caroline Team w 2011 roku są starty w Mistrzostwach Polski Cross Country i Enduro oraz Mistrzostwa Europy Baja. „W Mistrzostwach Europy będę startował dakarowym quadem. Celem jest utrzymanie tytułu Mistrza Europy oraz zdobycie Mistrzostwa Polski” – ujawnia Łoker.

Pierwszy wspólny start RMF Caroline Team będzie miał miejsce już w marcu. W dniach 17–20 marca rozegrany zostanie rajd Italian Baja.