Modeka Extremadura – nie tylko dla turystów - Motogen.pl

Extremadura – malowniczy region w Hiszpanii jako nazwa modelu kurtki motocyklowej przywołuje wspomnienie wakacyjnych wojaży lub pobudza apetyt na nowe. Trójwarstwowa Extremadura od Modeki z kolekcji 2011 ze względu na zastosowane rozwiązania sprawdzi się jednak nie tylko w dalekich trasach, ale też w codziennym użytkowaniu.

Uszyto ją z odpornej na rozdarcia tkaniny Avertex 500 D i wyposażono w membranę klimatyczną Humax® Z-Liner oraz pikowane ocieplenie. Możliwość wypięcia warstw i wyjątkowo wydajny system wentylacyjny (dwanaście zamków Airvent: osiem gumowanych i cztery kryte) zapewnią komfort termiczny w każdą pogodę. W chłodne i wietrzne dni przyda się też odpinany kołnierz-maska.

O bezpieczeństwo zadbają protektory YF na łokciach i barkach, Crash Foam na plecach oraz wzmocnienia z materiału Hitena® Dobby na ramionach. Liczne rzepy, napy i ściągacze pozwalają idealnie dopasować kurtkę do sylwetki, a duże panele odblaskowe poprawiają widoczność na drodze. Całości dopełnia wygodny krój, dynamiczne wzornictwo i staranne wykończenie.

Extremadura jest dostępna w kolorze czarnym z kontrastowymi szwami, w rozmiarach XS–4XL, a kosztuje 990 zł.

Importer: Modeka Polska, ul.Mickiewicza 8, 58-100 Świdnica

Więcej informacji oraz adresy sklepów na stronie www.modeka.pl.