To dzięki Monsterowi świat zakochał się w dynamicznych, seryjnych streetfighterach zrywając z tradycyjną koncepcją nostalgicznych klasyków stylizowanych tak, jak w trakcie przełomu lat 70-tych i 80-tych.

Ducati Monster wniosło nową jakość nie tylko w design czy osiągi, ale także podwozie i układy hamulcowe a legendarny, rozpoznawalny i niezwykle ceniony w Ducati dźwięk sportowego L-twina wciąż wzbudza emocje wśród wszystkich fanów motocyklizmu.

Dzisiaj Monster sam w sobie stał się klasykiem. Ale bez względu na generację oferuje to, co najlepsze w Ducati: perfekcyjną elektronikę, sportowe silnik i zawieszenie, dźwięk, którego nie da się pomylić z niczym innym i doskonałe hamulce. A to wszystko w stylowej, ponadczasowej i dynamicznej formie. To ikona nakeda na miarę XXI wieku, pojazdu dla każdego kierowcy, który świadomie chce jeździć a nie tylko się przemieszczać.

Z okazji 25-lecia rodziny Ducati Monster, 24 marca na odnowionym torze wyścigowym Paul Ricard w Le Castellet we Francji, odbędzie się Parada Monsterów podczas „Sunday Ride Classic 2018”. Wciąż zdążysz kupić i dojechać na nią swoim nowym Monsterem.

Wejście w posiadanie nowego Ducati Monstera nie musi być drogie. To tylko 393 zł netto.*

Więcej znajdziecie na stronie: http://ducatipolska.pl/wiadomosci/191/rozpocznij-sezon-z-ducati

Więcej o motocyklach Ducati