Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Akcesoria motocyklowe Włoska marka odzieży motocyklowej SPYKE w polskich rękach! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Akcesoria

Włoska marka odzieży motocyklowej SPYKE w polskich rękach!

Włoska marka odzieży i akcesoriów SPYKE, posiadająca bogatą historię w wyścigach motocyklowych, wreszcie na polskim rynku i co ważne - z polskim właścicielem. Już w listopadzie, podczas targów EICMA, zostanie zaprezentowana kolekcja 2019, która w marcu przyszłego roku będzie dostępna w naszych salonach.

SPYKE, będąca marką premium, cieszy się zaufaniem motocyklistów od ponad 40 lat, a to dzięki doskonałej jakości i bezpieczeństwu, jakie oferują produkty z jej asortymentu. Odzież producenta, mającego swoje korzenie we Włoszech, zyskała uznanie takich zawodników jak Troy Bayliss czy Michele Pirro.

 

Nowym właścicielem (nie importerem!) marki SPYKE została grupa Liberty Motors S.A. Centrala producenta pozostanie we Włoszech, jednak w Polsce, a dokładnie w Łodzi, zostanie otwarte centrum technologiczne, które przy wsparciu Politechniki Łódzkiej, będzie pracować nad najwyższą jakością oferowanych przez SPYKE produktów.

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści