Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Warsaw Motorcycle Show 2019 nie odbędzie się bez VESPY! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Warsaw Motorcycle Show 2019 nie odbędzie się bez VESPY!

Tej ikony, jaką jest Vespa nie trzeba nikomu przedstawiać! Pojazdy, które zrewolucjonizowały miejski transport. Pełne pasji, emocji oraz stylu wprowadziły kolor do szarych murów wielkich miast, a także radość do małych miejscowości. Vespa nieprzerwanie produkowana jest od 1946 roku, kiedy to powstał jej pierwszy prototyp. Vespa to nie tylko pojazd, ale również styl życia i synonim szczęścia!

Vespa zmieniała się z biegiem czasu, jednak jej szyk i elegancja zawsze pozostawały główną zaletą pojazdów z toskańskiej miejscowości Pontedera. Wpierw produkowana z manualną skrzynią biegów została zastąpiona przez automatyczny napęd. Większe pojemności czy różnorodna gama kolorystyczna i dodatki były dostosowywane z biegiem lat do panujących trendów. Jednak przyszedł czas na całkowitą rewolucję!

 

Podczas targów Warsaw Motorcycle Show zaprezentowana zostanie przyszła ikona nowych, elektrycznych czasów! Premiera Vespy Elettrica to najbardziej elektryzujące wydarzenie targów EICMA 2018. Teraz czas pokazać ją w Polsce!

 

Jednak dla miłośników klasycznych silników na stoisku w hali D Ptak Warsaw Expo, Vespa Polska przygotowała kilka ciekawych propozycji w klasie 125cm3 oraz dostojny skuter GTS 300!

 

Do zobaczenia w dniach 1-3 marca 2019 podczas Warsaw Motorcycle Show!

 

Więcej o motocyklach Vespa

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści