-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Prezentacje Top 5: Uniwersalny, trwały motocykl do pięciu tysięcy – jaki wybrać? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Prezentacje

Top 5: Uniwersalny, trwały motocykl do pięciu tysięcy – jaki wybrać?

Jak się okazuje, wielu z nabywców taniego motocykla mniej ma na uwadze osiągi czy prowadzenie, częściej to trwałość bywa kluczowym argumentem. Zakładamy, że mamy do dyspozycji 5000 zł które chcemy wydać na trwały pojazd do codziennego użytku i weekendowych wycieczek z pasażerem. Który model wybrać?

Honda NTV650

Zadebiutowała w 1988 roku ale w produkcji przetrwała kolejne 9 lat, zastąpiona przez bardziej turystyczną Deauville. Silnik to sprawdzona konstrukcja, której korzenie sięgają pierwszego Transalpa. Na potrzeby uniwersalnego nakeda zastosowano wał napędowy, co wraz z dużą trwałością jednostki napędowej czyniło pojazd niemal bezobsługowym.

 

Honda NTV650 Revere

 

Efektownie wyeksponowana rama, monowahacz i świeża, (w 1988 r) sportowa stylistyka były materiałem na sukces. Niestety, zaporowa cena sprawiała, że na początku model nie należał do liderów sprzedaży. Z czasem kwotę zakupu obniżano, a motocyklowy świat szybko przekonał się do Revere, bowiem taki przydomek nosiła w Europie.

 

Z czasem coraz więcej kierowców montowało szyby, kufry i wszelkie akcesoria turystyczne, dlatego producent postanowił, opierając się na technice NTV stworzyć znacznie bardziej turystyczny model, co dało początek modelowi Deauville.

 

Znalezienie zadbanego NTV650 w kwocie 5000 złotych nie powinno stanowić najmniejszego problemu…

 

 

Więcej o motocyklach Kawasaki

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści