Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Motor Show 2017: Junak zaprezentuje tegoroczne nowości Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Motor Show 2017: Junak zaprezentuje tegoroczne nowości

Już 06.04.2017 rusza kolejna edycja targów Motor Show. Jak co roku wystawa w stolicy Wielkopolski będzie gościć markę Junak. Ta zaprezentuje wybrane nowości, które będą obecne w polskich salonach.

Podczas imprezy swój debiut będzie miał nowy motorower - Junak 905. To jedna z najbardziej agresywnych konstrukcji w segmencie 50 ccm. Spore, dojrzałe gabaryty, ostre linie, świetnie wyważenie i dynamiczna jednostka 4T o mocy 3.8 KM. Do tego sportowe zawieszenie przednie typu upside-down, a także tylny monoabsorber. Nowy 905 z pewnością będzie przyciągać wiele spojrzeń podczas nadchodzących Motor Show.

 

Nowości Junaka na Moto Expo 2017...

 

Wiele zmian jest także widocznych w segmencie motocykli 125 na prawo jazdy B. W roku 2017 wiele motocykli zostało zmodernizowanych - zastosowano elektroniczny wtrysk paliwa a także układ hamulcowy CBS. Prócz tego na Motor Show będzie możliwość przymierzyć się do zupełnie nowej konstrukcji jakim jest Junak 125 RZ oraz 125 Racer. To odpowiedź na spore zainteresowanie w Polsce konstrukcjami typu "street", które będą gwarantować zarówno dobre osiągi, nieprzeciętny design i dobrą jakość wykonania, a przy tym będą rozsądnie skalkulowane.

 

Junak 125 Racer...

 

Na nadchodzących targach pojawi się również odświeżony Junak 121 – model 121 FL. Jednoślad otrzymał nowe lampy w technologii LED, wtrysk, CBS oraz nowoczesne zegary. 121 od lat jest jedną z najpopularniejszych konstrukcji wybieranych przez początkujących motocyklistów i z powodzeniem przemierza dziesiątki tysięcy kilometrów po naszych drogach.

Więcej o motocyklach Junak
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści