Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Motocross Motocross MP i PP 2016- Cieszyn areną zmagań europejskiego motocrossu! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Motocross

Motocross MP i PP 2016- Cieszyn areną zmagań europejskiego motocrossu!

Już w nadchodzący weekend tj. 21-22.05.2016 na tor przy ul. Motokrosowej w Cieszynie zjadą się najlepsi zawodnicy Europy z klas EMX 65 i EMX85. Ważnym wydarzeniem będzie również pierwsza i jedyna runda Pucharu Europy Kobiet. Na cieszyńskim torze pojadą również walcząc o swoje pierwsze punkty Mistrzostw Polski ORLEN MXMP zawodnicy klas MX65 i MX85

Cykl Mistrzostw Europy EMX65 i EMX85 rozgrywanych m.in. w Polsce obejmuje zawodników ze strefy północno-wschodniej Europy. Zgłoszono do klasy EMX65 aż 45 zawodników, a w klasie EMX85 32 zawodników z takich krajów jak Estonia, Litwa , Łotwa, Ukraina, Białoruś, Rosja i oczywiście Polska.


Do klasy Pucharu Europy Kobiet zgłosiło się aż 60 zawodniczek  z całej Europy od Hiszpanii po wschodnie części Europy. My liczymy na start naszej najlepszej MX Kobietki – Joanny Miller, która prze polską publicznością będzie miała okazję rywalizować m.in. z zawodniczkami , z którymi startuje w Mistrzostwach Świata.


Tak więc weekend motocrossowy w Cieszynie zapowiada się bardzo interesująco.


W sobotę treningi rozpoczną się od godz. 9.00 . Od 11.35 rozpoczną się treningi kwalifikacyjne a po nich wyścigi kwalifikacyjne. Start do pierwszego wyścigu EMX Women zaplanowano w sobotę o godz.16.15.


W niedzielę treningi rozpoczną się o godz. 9.15 a pierwsze starty o godz. 12.30.


Szczegółowy HARMONOGRAM ME i Pucharu Europy Kobiet 

Motocrossowe Mistrzostwa Polski wspiera strategiczny partner PKN ORLEN . Szczegółowe informacje dotyczące ORLEN MX Mistrzostw Polski są dostępne na: facebook.com/ORLENMXMP.

Więcej o motocyklach KTM

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
Motocross MP i PP 2016 Motocross MP i PP 2016
Motocross MP i PP 2016 Motocross MP i PP 2016
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści