Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Inne Marquez wygrywa Superprestigio Dirt Track 2016 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Inne

Marquez wygrywa Superprestigio Dirt Track 2016

W miniony weekend Marc Marquez był najlepszy w zawodach Superprestigio Dirt Track. To już drugie zwycięstwo hiszpańskiego zawodnika w tym cyklu.

Marquez był najszybszy już w sobotę zdobywając pole position z czasem 12,054. Drugie miejsce w kwalifikacjach miał Toni Elias, a trzecie - Xavi Verge. Marquez był najszybszy we wszystkich biegach swojej klasy. Drugie miejsce zajął Toni Elias ścigany przez Brada Bakera. Baker, podobnie jak Marquez, ma na koncie dwa zwycięstwa w serii Superprestigio.

 


Marc Marquez:

„To moje drugie zwycięstwo w Superprestigio Dirt Track, ale w tej edycji rywalizacja była najbardziej zacięta! Jestem zadowolony z wyniku, ale tempo Eliasa było imponujące. Myślę, że każdy z nas miał jakieś dodatkowe ciśnienie i dlatego niektórzy upadali. Cieszę się, żę Simon, Cardus i Cecchini czują się dobrze. To jest impreza i to jest najważniejsze!”

Toni Elias:

„Nie spodziewałem się, że dotrę do finału i muszę podziękować mojemu teamowi. To był doskonały dzień, byłem w stanie utrzymać tempo w finale i drugie miejsce jest prawie jak wygrana. Za każdym razem kiedy próbowałem dojechać do Marca, w odpowiedzi pokazywał mi, że to on jest wielkim szefem Areny. Gratulacje dla organizatorów za świetną imprezę!”

Brad Baker:

„Bawiłem się doskonale, ale rezultat nie jest taki, jak się spodziewałem. Nie czułem luzu i szczerze mówiąc byłem bardziej poddenerwowany podczas tej imprezy niż podczas zawodów Flat Track, w których startuję. Chcę podziękować wszystkim za organizację świetnej imprezy, która sprawia, że Dirt Track wychodzi poza granice Stanów Zjednoczonych.”
Autor: Wojciech Grzesiak
oceń ten materiał:
Marc Marquez wygrywa Superprestigio Dirt Track 2016 Marc Marquez wygrywa Superp...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści