Inne - Motogen.pl - motocykle, porady, testy

Inne

FIM Endurance w Malezji: Wójcik Racing Team pozostaje w czołówce - zdjęcie
FIM Endurance w Malezji: Wójcik Racing Team pozostaje w czołówce
Po niezwykle ciężkiej walce w Malezji, Wójcik Racing Team wciąż utrzymuje się w czołówce mistrzostw świata. Zespół #77 jest trzeci w swojej formule i drugi w rankingu teamów niezależnych. Reprezentacja kraju startująca z numerem #777 zajmuje czwartą lokatę w klasyfikacji generalnej.
TT IOM – stalowe nerwy na ostatnim okrążeniu - zdjęcie
TT IOM – stalowe nerwy na ostatnim okrążeniu
Tourist Trophy na wyspie MAN. Od kilku lat uwielbiamy ten temat - mamy nadzieję, że kiedyś Polacy odniosą tam spektakularne zwycięstwa. Tymczasem na jesienny chłód wrzucamy coś, co powinno nieco Was rozbudzić...
Wójcik Racing Team oficjalną reprezentacją Polski w Endurance! - zdjęcie
Wójcik Racing Team oficjalną reprezentacją Polski w Endurance!
To sytuacja bez precedensu. Po raz pierwszy w historii polskich wyścigów motocyklowych, zespół otrzymuje status oficjalnej reprezentacji kraju. Drużyna narodowa będzie składała się z czterech zawodników: Marka Szkopka, Adriana Paska, Artura Wielebskiego i Piotra Biesiekirskiego.
Paweł Szkopek w pełnym cyklu mistrzostw świata FIM EWC - zdjęcie
Paweł Szkopek w pełnym cyklu mistrzostw świata FIM EWC
Jedenastokrotny motocyklowy mistrz Polski Paweł Szkopek wystartuje w pełnym cyklu mistrzostw świata FIM EWC. Sezon 2019-2020 rozpoczyna się już w najbliższy weekend od 24-godzinnego wyścigu Bol d'Or we Francji.
24h Le Mans 2019: Pitstop Team LRP Poland – co za tempo! - zdjęcie
24h Le Mans 2019: Pitstop Team LRP Poland – co za tempo!
Team LRP Poland w ostatnim wyścigu 24 h Le Mans zajął 25 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 12 w swojej klasie. Ciekawostką niech będzie fakt, że przejechali 3200 km, 775 okrążeń, w międzyczasie dokonali 28 pit stopów. Jak wygląda standardowy pitstop z wymianą opon i tankowaniem, oraz zmianą zawodnika? Zobaczcie poniższy film...
Pierwsza rywalizacja na Torze Poznań w roku 2019 za nami - zdjęcie
Pierwsza rywalizacja na Torze Poznań w roku 2019 za nami
Sezon motocyklowy na Torze „Poznań” można uznać za oficjalnie otwarty. W niedzielę 14.04 odbyły się pierwsze w tym sezonie wyścigi motocyklowe, pod nazwą Wyścig Towarzyski „O uścisk ręki Prezesa”.
Jak brzmi pełny układ Akrapovic na motocyklu sportowym? Właśnie tak! - zdjęcie
Jak brzmi pełny układ Akrapovic na motocyklu sportowym? Właśnie tak!
Są dźwięki, które człowiek mógłby słuchać godzinami. Zalicza się do nich szemranie górskiego strumienia, śpiew ptaków, szum morza… Dla motocyklistów zaś, czyli dla szczególnego typu ludzi, jednym z najpiękniejszych dźwięków jest przyspieszający pełnym ogniem ścig na Akrapie lecący po malowniczej i legendarnej Wyspie Man!