-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Akcesoria motocyklowe Komfort i bezpieczeństwo dzięki prawidłowej pozycji. Adaptery kierownicy TRW Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Akcesoria

Komfort i bezpieczeństwo dzięki prawidłowej pozycji. Adaptery kierownicy TRW

Prawidłowa wysokość kierownicy ma decydujące znaczenie jeśli chodzi o komfort jazdy, ale także panowanie nad maszyną, a co za tym idzie, bezpieczeństwo. Wysokość najłatwiej dopasować specjalnymi adapterami.

Nieprawidłowa wysokość kierownicy utrudnia manewrowanie motocyklem, co ogranicza panowanie nad maszyną. To zaś w prosty sposób przekłada się na bezpieczeństwo jazdy.

 

Innym problemem jest dyskomfort związany z nieprawidłową pozycją. Ból, pleców, drętwienie nadgarstków i inne podobne objawy mają często swoje źródło właśnie w nieprawidłowej pozycji.

 

Dopasowanie poszczególnych elementów w motocyklu nie jest sprawą skomplikowaną. Największym problemem jest wysokość kierownicy, ale i tutaj można poradzić sobie z tym za pomocą specjalnych adapterów.

 

TRW ma w swojej ofercie atrakcyjnie wykończone, frezowane techniką CNC zestawy aluminiowych adapterów do montażu kierownicy stożkowej 28 mm lub 28,6 mm. Dzięki nim możliwe jest, w zależności od rodzaju adaptera, podniesienie wysokości o 1-10 mm lub nawet 35 i 45 mm.

 

Wersja 1 przeznaczona jest do kierownic o średnicy 22 mm i zaciskiem o średnicy 28 lub 28,6 mm. Adapter montowany jest do istniejącego dolnego mocowania kierownicy, umożliwiając jej podniesienie o 10 mm.

 

Wersja 2 nadaje się do montażu bezpośrednio na górnej powierzchni trzech zacisków, przy pomocy centralnej śruby. Adaptery dostępne są w dwóch różnych wysokościach.

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści